Jump to content

II Konkurs Etykiet Piwnych


bottlabel
 Share

Bottlabel | etykiety na butelki wraz z V Wrocławskim Festiwalem Dobrego Piwa ogłaszają konkurs organizowany specjalnie dla wszystkich miłośników piwa, kultury piwnej i dobrego designu.

 

Warzysz piwo? Projektujesz własne etykiety? Znalazłeś swój sposób na podkreślenie charakteru piwa unikalną etykietą?

 

Masz swój mały browar? Etykiety Twoich piw są ich wizytówką?

 

Weź udział w konkursie, pochwal się i wyróżnij się! Każda zgłoszona etykieta bierze udział w rywalizacji o najlepszą etykietę zdobiącą domowe piwo.

 

Konkurs Etykiet Piwnych 2014 – nowa edycja i nowa kategoria!

Tegoroczny II Konkurs Etykiet Piwnych jest tradycyjnie skierowany do domowych piwowarów, ale w tym roku po raz pierwszy pojawiła się nowa kategoria – piwnych etykiet z browarów komercyjnych!

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a wszystkie nadesłane etykiety wezmą udział w publicznej Wystawie podczas V Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, 9-11 maja 2014.

 

Aktualności, regulamin i karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie Konkursu:

www.bottlabel.com/Konkurs-Etykiet-Piwnych

 

Więcej informacji również na naszym blogu: www.bottlabel.com/blog

 Share


User Feedback

Recommended Comments

1. Musimy otrzymać fizyczne etykiety, gdyż Jury ocenia całość odczuć związanych z etykietą - również jakość wykonania, fakturę papieru itp. Poza tym wszystkie etykiety wezmą udzał w wystawie, a do tego potrzebujemy ich fizycznie :) Rekomendowana foma wysyłki wynika z faktu rejestrowania nadania i odbioru - nie chcemy, żeby etykiety zaginęły lub zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach

 

2. Jak najbardziej wzięliśmy to pod uwagę :)

Link to comment
Share on other sites

Etykieta, którą chciałbym zgłosić do konkursu jako podkład ma grafikę znalezioną w internecie. Nie jestem jej autorem. Jako, że na co dzień etykiety wykorzystuje jedynie w celu obdarowania znajomych nie przeszkadza mi to. Czy taka sytuacja może być niemile widziana przez organizatorów?

Link to comment
Share on other sites

Niestety etykieta, do której zgłaszający nie ma pełnych praw, może zostać usunięta z konkursu. Najbardziej doceniane są autorskie grafiki, jednkaże nie ma nic złego w użyciu gotowych elementów - jeśli jednak albo zakupiło się do nich prawa albo są dostępne na licencji umożliwiającej ich wykorzystanie na etykiecie.

 

Oczywiście w celach typowo domowych i niekomercyjnych stosowanie grafik "z internetu" nikomu nie przeszkadza, a nawet często jest jedynym sposobem na atrakcyjne przygotowanie oprawy graficznej.

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.