Jump to content

I Toruński Zlot Piwowarów Domowych - wyniki


Raczek
 Share

15 grudnia 2012 roku w godzinach 12.00 – 19.00 Krajina Piva w Toruniu

 

cropped-header.png

 

Od początku chcieliśmy by nasz zlot i konkurs naginały nieco zasady spotkań i potyczek piwowarów. Dlatego zapraszamy do oceny piw konsumentów, dla których, tak jak i dla części piwowarów domowych, ważniejsza od spełnienia wymagań danego stylu jest przyjemność z picia wyjątkowego piwa. Na naszym zlocie wyróżnimy trzy piwa domowe (po jednym w kazdej z trzech “luźnych” kategorii) , a ich autorów sowicie nagrodzimy.

 

Kategorie piw domowych:

 

- piwo jasne

- piwo ciemne

- piwo specjalne (Wity, Pszenice, Stouty, Portery itp.)

 

W czasie zlotu będziecie mogli poznać nie tylko kolegów i koleżanki warzące piwo w domu, ale także trunki z browarów kontraktowych i rzemieślniczych (oraz ludzi, którzy za nimi stoją) Szczegóły wkrótce.

Za miejsce zlotu obraliśmy najlepiej zaopatrzony (i najpopularniejszy) pub z piwami regionalnymi w Toruniu - Krajinę Piva.

 

Zapraszamy na naszą stronę http://zlotpiwowarow.org/

oraz do polubienia nas na FB http://www.facebook.com/zlot.piwowarow

Forum: http://www.piwo.org/...ch/#entry161892

 

Nagrody

 1. W każdej kategorii przyznawana będzie jedna nagroda.
 2. Sponsorami nagród są:

  1. Sklep z artykułami dla piwowarów domowych www.homebrewing.pl, który dla laureatów pierwszych miejsc w każdej kategorii przygotował bony na zakupy o nominale 100 oraz drewniane mieszadla piwowarskie,
  2. Browar Pinta, który zasponsoruje zestawy zestawy swoich piw wraz z gadżetami dla wszystkich wyróżnionych,
  3. Sklep z piwami regionalnymi “Piwex” oraz “Krajina Piva”, które ufundują kupony o wartości 50 zł do zrealizowania w “Piwexie” lub “Krajinie Piva” dla każdego z laureatów,
  4. Producent samoprzylepnych etykiet do butelek Bottlabel ufunduje vouchery na 10 kompletów etykiet wraz z dostawą (UWAGA! Nagroda dla 3 pierwszych miejsc w każdej kategorii!)
  5. Laureaci będą dodatkowo partycypować w podziale zysku z wejściówek dla jurorów.

[*]Krajina Piva zastrzega sobie możliwość dodatkowego wyróżnienia w postaci propozycji nabycia receptury piwa, które szczególnie przypadnie do gustu właścicielom icon_wink.gif?m=1129645325g

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Do tekstu wkradł się mały błąd. Jegomość, który zajął trzecie miejsce w piwach jasnych i drugie w specjalnych, zwie się Cemik1, nie Cernik1. Jeśli możecie, poprawcie pseudonim także u siebie... Cemika zaś proszę o wybaczenie ;)

Link to comment
Share on other sitesGuest
This is now closed for further comments

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.