Skocz do zawartości

Identyfikatory na Birofilia 2013


Jejski

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję małe usprawnienie w rozpoznawaniu się na wzajem w Żywcu. Identyfikator w formie " Nick i Imię" pozwoli na o wiele serdeczniejsze i natychmiastowe kontakty między nami. Inspiracją jest pomysł Przemyssa ze spotkań u Weny, a wyglądał tak jak na scanie poniżej. I tu wielka prośba do kogoś kto ma minimum zdolności aby stworzyć szablon do wpisania własnej treści. Czy ktoś potrafi i zrobić taki wzorzec we formacie pasującym do standardowych ramek na identyfikatory? Ew. można drukować na papierze samoprzylepnym. Tomek mam nadzieję udostępni w razie potrzeby logo forum w jakimś konkretnym graficznym formacie.

post-96-0-61518300-1370538903_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł... chciałem sobie nawet zrobić koszulkę na allegro z nadrukiem z ikoną browaru i nickiem forumowym...

Twój pomysł będzie bardziej uniwersalny, ponieważ prowadzę agencję reklamową i małą drukarnię mogę podjąć się wykonania projektu i wydrukowania etykiet samoprzylepnych dla wszystkich chętnych, potrzebna mi tylko lista osób chętnych do środy wieczorem, (w piątek rano jadę do żywca), oraz wymiar etykiety, oferuję wykonanie tego bezpłatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny , tylko widze ,że na projekcie jest PSPD a ja na przykład członkiem nie jestem :) A co do wykonania bezpłatnie , to pewnie jakieś koszty chyba poniesiesz , to można by zrobić jakąś zrzutkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to jest przykład i że na docelowym identyfikatorze będzie logo piwo.org. :)

Dokładnie tak!

A co do wykonania bezpłatnie , to pewnie jakieś koszty chyba poniesiesz , to można by zrobić jakąś zrzutkę.

Skoro jest taka opcja że wszyscy chętni odbierają gotową naklejkę jak sądzę, a nie identyfikator, bo będzie prościej, a nie kombinują z własnymi wyrobami to robimy listę " NICK i IMIĘ". Płatność oczywiście "przelewem" dla autora jeden ident.. = jedna butelka i wszystko gra. Czy autor się zgadza? Musi bo niema wyjścia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oczekuje żadnego wynagrodzenia... więc jak ktoś nie ma swojego piwka nawet niech się nie przejmuje... s

ponadto proponuje po 2 szt na głowę, na piątek i sobotę... jak ktoś zniszczy sobie w jeden dzień albo niedajboże chciałby zmienić przepoconą koszulkę na drugi dzień...

co dajemy? nick plus imię czy sam nick? a dla osób towarzyszących imię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za karę prowadzisz listę

kurcze, i podpadłem :P

 

1. Jejski - Andrzej

2. Pszemas - Przemek

3. Stasiek - Jacek

4. Wyvern - Marek

5. Wyvern - Maria

6. Amap - Andrzej

7....

:beer:

Edytowane przez amap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jejski - Andrzej

 

2. Przemas - Przemek

 

3. Stasiek - Jacek

 

4. Wyvern - Marek

 

5. Wyvern - Maria

 

6. Amap - Andrzej

 

7. Elroy - Tomek

 

8. Giziu - Waldek - z racji pracy będę w sobotę

Edytowane przez Giziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jejski - Andrzej

2. przemas - Przemek

3. stasiek - Jacek

4. wyvern - Marek

5. wyvern - Maria

6. amap - Andrzej

7. elroy - Tomek

8. giziu - Waldek

9. dobrzanek - Pati

Edytowane przez amap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to nie na temat ale w sumie może jednak, fajnie będzie Was spotkać na żywo, mimo, że mam skromne doświadczenie, dzięki piwowarom z piwo.org każde moje piwo jest lepsze :-) do zobaczenia w żywcu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto proponuje po 2 szt na głowę, na piątek i sobotę

Bardzo słuszna uwaga. Jeśli to nie robi Ci różnicy to lepiej dwie na dwa dni. Sam mam złe doświadczenia z mojej pracy gdy jest jeden pass na dwudniową imprezę. Proszę edytować swoje posty w temacie ilości dni. amap czuwaj :P

więc wpisujcie nicki do kierownika Andrzeja.

Ja to nie żaden kierownik, ze wsi jestem i nie znam się :D Edytowane przez Jejski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.