Jump to content
Jejski

Identyfikatory na Birofilia 2013

Recommended Posts

Proponuję małe usprawnienie w rozpoznawaniu się na wzajem w Żywcu. Identyfikator w formie " Nick i Imię" pozwoli na o wiele serdeczniejsze i natychmiastowe kontakty między nami. Inspiracją jest pomysł Przemyssa ze spotkań u Weny, a wyglądał tak jak na scanie poniżej. I tu wielka prośba do kogoś kto ma minimum zdolności aby stworzyć szablon do wpisania własnej treści. Czy ktoś potrafi i zrobić taki wzorzec we formacie pasującym do standardowych ramek na identyfikatory? Ew. można drukować na papierze samoprzylepnym. Tomek mam nadzieję udostępni w razie potrzeby logo forum w jakimś konkretnym graficznym formacie.

post-96-0-61518300-1370538903_thumb.jpg

świetny pomysł... chciałem sobie nawet zrobić koszulkę na allegro z nadrukiem z ikoną browaru i nickiem forumowym...

Twój pomysł będzie bardziej uniwersalny, ponieważ prowadzę agencję reklamową i małą drukarnię mogę podjąć się wykonania projektu i wydrukowania etykiet samoprzylepnych dla wszystkich chętnych, potrzebna mi tylko lista osób chętnych do środy wieczorem, (w piątek rano jadę do żywca), oraz wymiar etykiety, oferuję wykonanie tego bezpłatnie

Ja byłbym chętny , tylko widze ,że na projekcie jest PSPD a ja na przykład członkiem nie jestem :) A co do wykonania bezpłatnie , to pewnie jakieś koszty chyba poniesiesz , to można by zrobić jakąś zrzutkę.

Ja rozumiem, że to jest przykład i że na docelowym identyfikatorze będzie logo piwo.org. :)

Jestem chętny jakby co.

Ja rozumiem, że to jest przykład i że na docelowym identyfikatorze będzie logo piwo.org. :)

Dokładnie tak!

A co do wykonania bezpłatnie , to pewnie jakieś koszty chyba poniesiesz , to można by zrobić jakąś zrzutkę.

Skoro jest taka opcja że wszyscy chętni odbierają gotową naklejkę jak sądzę, a nie identyfikator, bo będzie prościej, a nie kombinują z własnymi wyrobami to robimy listę " NICK i IMIĘ". Płatność oczywiście "przelewem" dla autora jeden ident.. = jedna butelka i wszystko gra. Czy autor się zgadza? Musi bo niema wyjścia :D

1. Jejski

2. Przemas

3. Stasiek

4. Wyvern +1

5. Amap

Niestety nie tak z listą!

Nick i Imię i nie nick + jeden też odpada. Konkretne proszę amap. Za karę prowadzisz listę :P

nie oczekuje żadnego wynagrodzenia... więc jak ktoś nie ma swojego piwka nawet niech się nie przejmuje... s

ponadto proponuje po 2 szt na głowę, na piątek i sobotę... jak ktoś zniszczy sobie w jeden dzień albo niedajboże chciałby zmienić przepoconą koszulkę na drugi dzień...

co dajemy? nick plus imię czy sam nick? a dla osób towarzyszących imię?

Andrzejku, oczywiście serwis dokłada się odpowiednio do tej sprawy. Są rezerwy finansowe na takie akcje, więc wpisujcie nicki do kierownika Andrzeja.

Za karę prowadzisz listę

kurcze, i podpadłem :P

1. Jejski - Andrzej

2. Pszemas - Przemek

3. Stasiek - Jacek

4. Wyvern - Marek

5. Wyvern - Maria

6. Amap - Andrzej

7....

:beer:

Edited by amap

najlepiej na arkuszu układają mi się etykiety 100x65mm, myślicie ze takie wystarczą?

1. Jejski - Andrzej

2. pSZemas - Przemek

3. Stasiek - Jacek

4. Wyvern - Marek

5. Wyvern - Maria

6. Amap - Andrzej

7. Elroy - Tomek

1. Jejski - Andrzej

2. Przemas - Przemek

3. Stasiek - Jacek

4. Wyvern - Marek

5. Wyvern - Maria

6. Amap - Andrzej

7. Elroy - Tomek

8. Giziu - Waldek - z racji pracy będę w sobotę

Edited by Giziu

2. Pszemas - Przemek (?)

zgadza się, a dokładnie pSZemas - przemek

poprawione :)

1. jejski - Andrzej

2. przemas - Przemek

3. stasiek - Jacek

4. wyvern - Marek

5. wyvern - Maria

6. amap - Andrzej

7. elroy - Tomek

8. giziu - Waldek

9. dobrzanek - Pati

Edited by amap

wiem, że to nie na temat ale w sumie może jednak, fajnie będzie Was spotkać na żywo, mimo, że mam skromne doświadczenie, dzięki piwowarom z piwo.org każde moje piwo jest lepsze :-) do zobaczenia w żywcu !

ponadto proponuje po 2 szt na głowę, na piątek i sobotę

Bardzo słuszna uwaga. Jeśli to nie robi Ci różnicy to lepiej dwie na dwa dni. Sam mam złe doświadczenia z mojej pracy gdy jest jeden pass na dwudniową imprezę. Proszę edytować swoje posty w temacie ilości dni. amap czuwaj :P

więc wpisujcie nicki do kierownika Andrzeja.

Ja to nie żaden kierownik, ze wsi jestem i nie znam się :D Edited by Jejski

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.