Skocz do zawartości

mała cenzura? :)


Stasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem napisać "r o z j e ż d ż a" (w znaczeniu znacznie różni od innego wyniku), a gdy to piszę to mi się robi rozjeżdża. Tzn r i gwiazdki (gdyby się okazało że to tylko w podglądzie).

 

Rozumiem, że jakiś automat mógłby wygwiazdkować słowo podsłuchuje, ale r-ozjeżdża? Dlaczego? :)

A może nie ma takiego polskiego słowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ustawionych kilka słów cenzorowanych i przypadkiem słowo jakie wpisałeś mieści się w formule do automatycznego cenzorowania. Poprawiłem dodając kolejną literę do formuły, więc nie powinno być problemu. Ciekawe, że wcześniej nikt nie zauważył automatycznego cenzoringu, a system działa od dawna.

Edytowane przez Makaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że wcześniej nikt nie zauważył automatycznego cenzoringu, a system działa od dawna.

No cóż... raczej nikt nie używa tu niecenzuralnych słów, wiec i cenzoring nie jest potrzebny.

Ale nie mogę się powtrzymać przed małym testem. ;)

Może takie małe niecenzuralne zdanie sugerujące żeby sobie ktoś poszedł: spierdalaj k* pierdolony.

O... drugie słowo przeszło. Sam wygwiazdkowałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w hyde parku pojawiło się kilka kawałów z niecenzuralnymi kawałami. Ale fakt, że filr nie został tak długo dostrzeżony oznacza tylko to, że nikt nie używa niecenzuralnego słownictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chyba jeszcze słowo chipsy się załapało na cenzurę. :)

 

http://www.piwo.org/forum/p18770-Chipsy.html#p18770

 

EDIT: a nie... chipsy przechodzą. Pieron przyznaj się co tam napisałeś, że zrobiło z tego C***. :D

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze słowo chipsy się załapało na cenzurę. :)

 

http://www.piwo.org/forum/p18770-Chipsy.html#p18770

 

EDIT: a nie... chipsy przechodzą. Pieron przyznaj się co tam napisałeś, że zrobiło z tego C***. :D

Wpisałem cipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze słowo chipsy się załapało na cenzurę. :)

 

http://www.piwo.org/forum/p18770-Chipsy.html#p18770

 

EDIT: a nie... chipsy przechodzą. Pieron przyznaj się co tam napisałeś' date=' że zrobiło z tego C***. :D[/quote']

Wpisałem cipsy.

Heee,Cipsy czyli c_i_p_s_y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

 

U nas na podbeskidziu wsród moich kolegów to słowo było jednym z najmniej obraźliwych. Dopiero jak kilka lat temu jak zacząłem pracować z ludzmi z Tych i Górek (za Raciborzem) dowiedziałem sie że słowo ciul jest bardzo obraźliwe.

Co więcej chyba w większości polski nie ma tej świadomosci czego dowodem moze być bajka dla dzieci" Film o pszczołach" gdzie jest tekst: te ciule z ula.

 

Ciekawe czy ocenzuruje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale u mnie to słowo ciul znaczy ktoś kepski w czym. jak coś jest ciulate tz. nie spełnia swojej funkcji.

Tak więc ciul nie powinno być obraźliwe. Wiem natomiast że dla "goroli" to wielkie przekleństwo.

A ludzie z Tych to nie hanysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Nie wiem jak inni, ale u mnie to słowo ciul znaczy ktoś kepski w czym. jak coś jest ciulate tz. nie spełnia swojej funkcji.

Tak więc ciul nie powinno być obraźliwe. Wiem natomiast że dla "goroli" to wielkie przekleństwo.

A ludzie z Tych to nie hanysy.

no moze dla górali ale nie z podbeskidzia :D

apropos Tych , może to i nie hanysy, ale taka jedna koleżanka po 50-tce, jak zaczyna mówić gwarą to jej szybko lecimy nalać żeby się przestawiła z powrotem na język polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.