Skocz do zawartości

Wiki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba parę tygodni temu zmienił się format adresowania na wiki, bo nie działają linki utworzone jakiś czas temu.

Np było:

http://www.wiki.piwo.org/index.php/Rozlew - pojawiło się np tu, a teraz nie działa.

Teraz jest taka forma:

http://www.wiki.piwo.org/index.php?title=Rozlew

 

Tomku, czy można jakoś globalnie poprawić linki we wszystkich postach? Bo trochę tego widzę jest...

A może przywrócić (zdublować?) również ten stary sposób adresacji?

Już patrzę co się stało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W związku z tym, że w kategorii "Receptury ze słodów" zaczyna się lekki tłok, myślę że należałoby wprowadzić jakieś innowację.

 

Elroy: Da się coś z tym zrobić??

 

Chodzi o to, że niektóre style są już mocno reprezentowane:

-porter bałtycki - 9 receptur

-pils- 8 wpisów.

Po kolejnym roku jak na razie dojdą kolejne 3 pilsy z żywca, 3 z wrocławia, 3 portery bałtyckie i pewnie jeszcze kilka z popularnych kategorii

 

Robi się niezły bałagan.

Inna sprawa, że część receptur różni się tak naprawdę nie składem surowcowym, a nie różnicami w technologii których w większości nie zapisujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam dwa pytania:

- czy docelowo wiki będzie zintegrowana z portalem?

- czy ktoś mógłby dołączyć link do tego słownika na główną wiki? Zdaję sobie sprawę, że to dopiero zalążek, ale może gdy będzie bardziej widoczny, szybciej się rozwinie.

 

Pyrsk,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uparte, zwłaszcza że omijają reCaptcha (może to nie automat, albo jakiś mądrzejszy robot)

Na ten moment wyłączyłem możliwość rejestracji. Nie powinno wpłynąć to na ergonomię, bo od dość dawna mamy stały zespół redaktorów. W razie potrzeby posiadania konta proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powoli ale zdecydowanie zbliżamy się do liczby 100 receptur na wiki. Aby uświetnić nadchodzący jubileusz zgłaszam następujące wnioski racjonalizatorskie:

Jak to zwykle bywa, zgłaszający ma przywilej realizacji wniosku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cz y istnieje możliwość dodania do receptur takiego formularza z doborem ilości planowanej?

Tutaj jest to bardzo dobrze rozwiązane :)

http://www.besser-bier-brauen.de/selber-bier-brauen/rezepte/sudden-death-india-pale-ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chciałbym wrzucić recepturę na moją AIPA, ale nie wiem jak znaleźć szablon receptury. Czy edytować jakąś inną recepturę. Jak zrobić, żeby zachować taki sam układ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.