Skocz do zawartości

Wiki piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego tygodnia na 1-2 dni wiki nie będzie dostępna (dam precyzyjnie znać kiedy). Nastąpi integracja użytkowników, celem wyeliminowania potrzeby podwójnego logowania i rejestracji (będzie tylko ta forumowa). Zmieni się również adres z wiki.piwo.org na piwo.org/wiki

Oczywiście wszystkie stare linki będą działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zmiany w wiki możecie zobaczyć klikając w górne menu, albo np. w taki link: http://www.wiki.piwo...ch_zastosowanie

Wygląd został dopasowany do reszty strony i nawigacja powinna być szybsza i przyjemniejsza. (drobne szlify jakoś jutro, pojutrze)

W dalszym ciągu obowiązują niezależne logowania (dla potrzeb edycji). Niestety skrypty integrujące wciąż są dość zawodne i wygląda na to, że zostanie po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w wiki możecie zobaczyć klikając w górne menu, albo np. w taki link: http://www.wiki.piwo...ch_zastosowanie

Wygląd został dopasowany do reszty strony i nawigacja powinna być szybsza i przyjemniejsza. (drobne szlify jakoś jutro, pojutrze)

pięknie :)

wreszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy zgłaszam to w odpowiednim temacie, ale w artykule o Altbierze widnieją literówki w jednym zdaniu już od dłuższego czasu. Chciałem to poprawić sam, ale tworzenie kont jest chyba wyłączone.

 

Otóż zamiast:

"Długo utrzymująca się, średnio wytrawna do wytrawna, gorzko-słodki albo orzechowy finisz"

 

powinno być:

"Długo utrzymujący się, średnio wytrawny do wytrawny, gorzko-słodki albo orzechowy finisz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zgłaszam to w odpowiednim temacie, ale w artykule o Altbierze widnieją literówki w jednym zdaniu już od dłuższego czasu. Chciałem to poprawić sam, ale tworzenie kont jest chyba wyłączone.

Poprawiłem.

Przy okazji też parę innych literówek w tamtym artykule. ;)

 

A tworzenie kont na wiki zostało swego czasu zablokowane ze względu na spam.

Ale jakbyś napisał do Elroya, to pewnie by Ci założył. Albo odblokował zakładanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wiele cennych receptur, często zwycięskie, brakuje mi tylko jednej informacji, czasu, który minął od momentu wlania w butelki do chwili oceny przez sędziów. To byłaby cenna podpowiedź dla wszystkich, którzy wzorują się na mistrzach. A pomyślałem o tym w momencie, gdy spróbowałem moje pszeniczne na podstawie receptury Anteksa i nie wierzyłem własnym kubkom smakowym, bo po dwóch tygodniach jest genialne. Byłoby świetnie wiedzieć, w którym momencie dane piwo zdobyło podium.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele cennych receptur, często zwycięskie, brakuje mi tylko jednej informacji, czasu, który minął od momentu wlania w butelki do chwili oceny przez sędziów. To byłaby cenna podpowiedź dla wszystkich, którzy wzorują się na mistrzach. A pomyślałem o tym w momencie, gdy spróbowałem moje pszeniczne na podstawie receptury Anteksa i nie wierzyłem własnym kubkom smakowym, bo po dwóch tygodniach jest genialne. Byłoby świetnie wiedzieć, w którym momencie dane piwo zdobyło podium.

Patrząc na daty to od warzenia do konkursu było 2-3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.