Skocz do zawartości

Brewlog


zgoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Próbowałem na dwóch rożnych komputerach w rożnych sieciach, na obu aktualna wersja Chrome, ale za każdym razem po próbie zapisu pojawia mi się komunikat:

 

"Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

 

Please contact the server administrator, root@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

 

More information about this error may be available in the server error log.

 

Apache/2.2.15 (Red Hat) Server at brewlog.zgodowie.org Port 80"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie tylko, zaraz tam luknę.

 

Poprawione, wsadziłem literówkę w kodzie, który nie jest testowany bo operuje na zdalnej usłudze. Kolejny powód, żeby zmokować sobie Google i Facebooka do testów. :D

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to na tą chwilę wykorzystam pole notatki :) A opcja dołączenia grafiki? Nie mówię oczywiście o hostowaniu tego na Twoim serwerze - wiadomo, że przy rozwoju projektu zwiększałoby to koszty, ale chociaż wyświetlania grafiki hostowanej zewnętrznie - można by fotkę piwa albo projekt etykiety podpinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ISO. Albo użyć normalnej przeglądarki która umie zinterpretować input type="date".

 

To firefox nie jest normalną przeglądarką? :| Trochę mnie dziwi, że nikt wcześniej nie zgłosił się z takim problemem, zapis w formie 2014-03-11 jest raczej mało popularny w codziennym życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie Chrome problemu nie ma. Korzystam już jakiś czas, ale nie zdążyłem jeszcze podziękować autorowi.

Dzięki zgoda za fajne, ułatwiające pracę narzędzie do prowadzenia zapisków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Występują problemy z logowaniem przez Facebooka, związane z weryfikacją certyfikatu SSL (prawdopodobnie jest to związane z wygenerowaniem nowych certyfikatów po ostatnim błędzie w OpenSSL). Kombinuję co z tym mogę zrobić we własnym zakresie, a o co muszę poprosić administrację OpenShift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.