Skocz do zawartości

Brewlog


zgoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy to u mnie tylko, czy globalnie? Na kompie w pracy bez problemu wszedłem dziś do swoich receptur, zobaczyłem zmiany w wyglądzie i funkcjonalności - oczywiście na plus :) Ale w pracy byłem cały czas zalogowany i nie było potrzeby logowania, a w domu musiałem się zalogować i po przejściu na stronę http://brewlog.zgodowie.org/auth/select pojawia się "500 Internal Server Error".

 

Oba kompy z najnowszym Chromem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam "narzędzia konta" -> "strona logowania" i dostaje to:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, root@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.15 (Red Hat) Server at brewlog.zgodowie.org Port 80

 

Zerkniesz co tam się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zaktualizować konfigurację dostępnych opcji logowania.

 

Jak ktoś nie chce ujawniać Cukiermanowi ani Góglowi że sobie robi piwo, to może się również zalogować przez GitHuba - wymagany jest jednak tzw. "publiczny adres email" w ustawieniach konta GitHuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dorzucić swój "koncert życzeń" to klepnę drobne propozycje czego mi brakuje, a kolega rozważy czy warte to zabawy :).

1. na liście "moje warki" przydał by się jakiś sort, jeśli jest wpisana np. data warzenia to żeby można było sobie posortować po dacie lub po nazwie,

2. nie wiem jaki zamysł ma pole kod(własny, nie ten z BJCP) ja stosuję np wersję warki jeśli kolejny raz warzę tę samą recepturę, jeśli to pole ma służyć też temu to fajnie by było jakby na liście warek przy nazwie pojawiał się też kod.

3 Brakuje mi także na liście własnych warek wśród opcji edycyjnych opcji "kopii" czyli tworzenie receptury na podstawie już istniejących. Póki co to przeklepuję każde pole.

jeśli powyższe będzie brane pod uwagę to może listę warek zmontować w formę tabeli zamiast listy?

 

Generalnie(jak dla mnie) robi się całkiem pałerfull dziennik :D dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dorzucić swój "koncert życzeń" to klepnę drobne propozycje czego mi brakuje, a kolega rozważy czy warte to zabawy :).

1. na liście "moje warki" przydał by się jakiś sort, jeśli jest wpisana np. data warzenia to żeby można było sobie posortować po dacie lub po nazwie,

2. nie wiem jaki zamysł ma pole kod(własny, nie ten z BJCP) ja stosuję np wersję warki jeśli kolejny raz warzę tę samą recepturę, jeśli to pole ma służyć też temu to fajnie by było jakby na liście warek przy nazwie pojawiał się też kod.

3 Brakuje mi także na liście własnych warek wśród opcji edycyjnych opcji "kopii" czyli tworzenie receptury na podstawie już istniejących. Póki co to przeklepuję każde pole.

jeśli powyższe będzie brane pod uwagę to może listę warek zmontować w formę tabeli zamiast listy?

 

Jest lista, wedle życzenia.

Kod służy do podania czegoś, co identyfikuje warkę "dla ciebie", np u mnie pełna nazwa to #129 Zupa z gwoździa czyli #<kod> <nazwa> i taki był zamysł.

Poładniłem też trochę paginator pod listą.

 

Sortowanie jak znajdę trochę czasu to zrobię javascriptem. O kopii warki też będę pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.