Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy szkło będzie można jeszcze jakoś dostać w późniejszych terminach.

Szczerze powiedziawszy szkło nie zachwyca. Jest zrobione z bardzo cienkiego szkła..

Aczkolwiek w Warszawie - polecam Piwiarnie Warki na Wilczej - bez problemu dziś dostałem i chyba więcej chętnych dziś nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pofatygowałem raz jeszcze do Tesco. Piwo stało już na półce. Z całego regału ostało się 5 sztuk :)

 

Swoją drogą, ktoś pisał, że ta premiera to nie jest dla niego święto. Myślę, że to nie jest dobre podejście. Wulgaryzowanie Grand Championa nie przyniesie środowisku niczego dobrego. Cieszmy się tym piwem, twórzmy wokół niego jak najdonioślejszą atmosferę i sprawiajmy, że tytuł z roku na rok zyska jeszcze większą renomę, nie tylko w środowisku piwowarów. W końcu, ile mamy w marketach piw w stylu IIPA? :)

 

Bo środowisko to pewnie ty.

 

Piwa w sklepie nie kupuję. Nie po to urabiam ręce po łokcie, żeby wydawać takie pieniądze na coś, co sam robię. Dlatego mam gdzieś ile IPA można kupić w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało 2 szkła wyhaczyć, aczkolwiek musiałem zadzwonić do sklepu żeby zarezerwować na wieczór. Osiedlowy monopol we Wrocławiu :)

Bardzo fajne, w temp pokojowej czuć lekko alkohol ale na minimalnym poziomie. No i goryczka dla mnie mogłaby być większa. Ale to akurat taka moja przypadłość.

Szkło jak ktoś już wcześniej pisał faktycznie troszkę za "lekkie".

 

Dagome, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty jakieś. Gratulacje, ale za GrandPrixa, jest wyśmienity, lekka, orzeźwiająca pijalna AIPA. Żywiec to tragedia. Śmierdzi mi plastikiem, zero chmieli, w smaku tylko alko, goryczka słabiuśka. To jakieś nieporozumienie jest, to ma być Champion?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty jakieś. Gratulacje, ale za GrandPrixa, jest wyśmienity, lekka, orzeźwiająca pijalna AIPA. Żywiec to tragedia. Śmierdzi mi plastikiem, zero chmieli, w smaku tylko alko, goryczka słabiuśka. To jakieś nieporozumienie jest, to ma być Champion?

Jeśli nie wyczułeś w tym piwie chmielu, to smutne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żarty jakieś. Gratulacje, ale za GrandPrixa, jest wyśmienity, lekka, orzeźwiająca pijalna AIPA. Żywiec to tragedia. Śmierdzi mi plastikiem, zero chmieli, w smaku tylko alko, goryczka słabiuśka. To jakieś nieporozumienie jest, to ma być Champion?

 

Stary, przesada, to nie jest z pewnością najlepsze piwo jakie piłem w życiu, ale na pewno nie jest to piwo kiepskie. Oczywiście kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj w tesco, przedwczoraj Grand Prix w almie kupilem. Chyba aromat pasował mi bardziej. Przy całym tym hajpie na Grand Championa spodziewalem się czegoś co mi urwie zadek - nie urwalo :-D

Dobre piwo, ale go nie zapamiętam na długo. Do tego zamieszanie ze sprzedażą dodaje swój minus do wizerunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pytałem Taty jak mu smakowało i stwierdził, że dobre, ale przechmielone, podczas gdy ja osobiście aż tak wielkiego chmielenia nie wyczułem. Myślę, że zależy to od temperatury, gdzie kupione-może są różne partie, kto ich tam wie?, etc. Np. porównując z takim King of Hop czy Rowing Jack, to to IIPA wygrywa z nimi w cuglach; chmielenie jest wyraźne, ale stonowane, a nie rozbuchane.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto, powinien być lepszy, tak wynikałoby z klasyfikacji, ale weź pod uwagę, że Grand Prix jest piwem bardziej rasowym (osad, aromat), a Champion wydaje się troszkę ugrzeczniony-w końcu większy browar itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś przypadkiem wybiera się po piwo do Tesco w Koźlu, niech nie robi tego błędu, który ja popełniłem już dwókrotnie, niech nie traci nadaremno paliwa, bo piwa nie było, nie ma i znając życie nie będzie - choć powoli mam to gdzieś. Poszerzenie dostępności Grand Championa poprez wprowadzenie go do sieci Tesco to chyba jakiś pieprzony czarny humor grupy żywiec.

A skoro jesteśmy już przy poczuciu humoru, to ja też lubię się pośmiać z dobrego dowcipu :P

[media]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rybnickim tesco na półkach z piwami GCh brak. Dopiero, kiedy zaczepiłem panią z obsługi, zaprowadziła mnie na osobne stanowisko z promocjami, gdzie IIPA tkwiła sobie przyczajona pomiędzy piwami z Rebela. Kupiłem, zdegustuję wieczorem...

 

Osobiście jestem zniesmaczony tegoroczną premierą... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś przypadkiem wybiera się po piwo do Tesco w Koźlu, niech nie robi tego błędu, który ja popełniłem już dwókrotnie, niech nie traci nadaremno paliwa, bo piwa nie było, nie ma i znając życie nie będzie - choć powoli mam to gdzieś. Poszerzenie dostępności Grand Championa poprez wprowadzenie go do sieci Tesco to chyba jakiś pieprzony czarny humor grupy żywiec.

A skoro jesteśmy już przy poczuciu humoru, to ja też lubię się pośmiać z dobrego dowcipu :P

[media]

[/media]

 

 

za ten klip masz u mnie + Za każdym razem gdy słucham to uśmiech jest...i będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.