Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że pogłoski są przesadzone...

 

Warszawa, Gocław, Galeria tzw. Tesco, olbrzymi sklep Tesco, niedziela 8 grudnia, godzina 19:00.

W skepie zero śladu Brackiego Imperialnego AIPA. Pani w informacji wie tylko tyle, że kilka osób już się o topiwo dopytywało. Zaraz obok jest jeszcze jedno Tesco, nie będę przeciągał - szukanego piwa też tam nie ma i nie było

 

"No widzisz robaczku i gdzie twój befsztyczek. Entliczek pętliczek, czerwony stoliczek...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było ani pół Brackiego Imperial IPA i nic nie wskazuje, że będzie (czy było w okresie od 6go do 7go tego niestety nie wiem), ale wczoraj nawet nie została plakietka, że gdzieś na półce było. Czy oznacza to, że to, co wystawiono przed premierą to wszystko, co możnowładcy łaskawie dali Rzeszówkowi czy ktoś zaniedbał fakt, że piwo nie wróciło na półkę po wycofaniu? Niemniej jednak, jeśli teraz ktoś chciałby jeszcze nabyć, to raczej nie może? Mam nadzieję, że ktoś może to wyjaśnić, bo wyjdzie na to, że jakbym nie był w TESCO tknięty przeczuciem i nie nabył piwa wówczas, to dziś co miałbym zrobić? Żenada.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu? Byłem dzisiaj, koło południa i nie znalazłem już ani jednej sztuki.

 

Na dziale z piwem. Była cała paleta - raczej nie wierzę, że w kilka godzin poszło wszystko ;)

Edytowane przez lukaszr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dochodząc do piwa, trzeba skręcić w prawo i na paletach pośrodku stało. Na początku szukałem w piwach zagranicznych i piwach "regionalnych", a tu piwko skitrane było chyba pomiędzy Żywcem a Tatrą.

 

Też mi się wydaje, że logistyka pokonała Tesco. No ale duża firma = duża bezwładność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo wróciło, w ilości parunastu butelek, zaraz przy wejściu na piwa, środkowa półka, pod Beczkowym Mocnym, nad tesciańskimi. Tylko żółta karteczka z ceną i nic więcej. Na 12go zapowiadane są nowe Krakusy, ciekawe czy będą punktualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziale z piwem. Była cała paleta - raczej nie wierzę, że w kilka godzin poszło wszystko ;)

 

Miałeś rację. Piwa jest od groma.

 

Jeżeli ktoś chce koniecznie spróbować i nie może go dostać u siebie to mogę wysłać kilka butelek w Polskę. W Tesco cena jednej sztuki to 6 zł, butelka jest bezzwrotna. Przesyłka wyniosłaby maks 10 zł przy paczkomacie. Oferuję pomoc, ale tak od razu mówię, że dupy to ono nie urywa.

Edytowane przez Lary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.