Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

A w Sokółce w TESCO piwa nie ma, nikt nic nie wie, wszyscy zdziwieni (mimo iż na liście tesco widnieje). I tak sobię myślę, jak to można było zrobić lokalną reklamę tego piwa i sprzedać wszystko. Sam namawiałem wszystkich znajomych na wizytę w tesco dziś po 18 i w zasadzie każdy się zgodził, że skoro tak polecam to te 6 zeta wydadzą, żeby spróbować. Ech... na tescowej infolini miła Pani też zrobiła wielkie oczy i nie miała pojęcia o czym mówię... Tłumaczę sobie, że może do 18 się pojawi, ale już chyba sam w to nie wierzę.

 

Przy okazji: Dagome, gratulacje i pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam namawiałem wszystkich znajomych na wizytę w tesco dziś po 18

Bogi już trzeciego grudnia zwracał uwagę, że w gazetce ważnej od 5.12 widnieje jako dostępne, więc nie wiem po co było czekać 36 godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi już trzeciego grudnia zwracał uwagę, że w gazetce ważnej od 5.12 widnieje jako dostępne, więc nie wiem po co było czekać 36 godzin...

Z tego co wiem piwo zostało wycofane i dziś ma już być (a przynajmniej powinno być) na powrót. Jeśli nie ma, lepiej się dopytać i wtedy muszą wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pofatygowałem raz jeszcze do Tesco. Piwo stało już na półce. Z całego regału ostało się 5 sztuk :)

 

Swoją drogą, ktoś pisał, że ta premiera to nie jest dla niego święto. Myślę, że to nie jest dobre podejście. Wulgaryzowanie Grand Championa nie przyniesie środowisku niczego dobrego. Cieszmy się tym piwem, twórzmy wokół niego jak najdonioślejszą atmosferę i sprawiajmy, że tytuł z roku na rok zyska jeszcze większą renomę, nie tylko w środowisku piwowarów. W końcu, ile mamy w marketach piw w stylu IIPA? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Gliwicach w Tesco na Łabędzkiej ponoć nie ma.

Około 20-tej było sześć flaszek, po moim wyjściu już pusta półka (zresztą najniższa...).

W Tarnowskich Górach tylko kartka z ceną, no i razem ze mną ze cztery osoby szukały GCh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem drogą kupna w katowickim Tesco, w SilesiaCityCenter kilka butelek GCh i teraz potulnie czekam aż się schłodzi co by stwierdzić organoleptycznie jak mi daleko do najlepszych. Z jednej strony liczę na coś wyjątkowego i zaskakującego, z drugiej jednak moja samolubna natura oczkuje na niezbyt wielkie zaskoczenie ;)

 

Edit:

butelek było jaszcze z 30, ale na najwyższej półce z tyłu, olbrzymem nie jestem więc posiłkowałem się pustą kratką,

do której włożyłem zdobyte piwka. Myślałem, że pani na kasie mnie z nią nie wypuści, ale obyło się bez problemów :)

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem w śniegu i wichurze 30 km do Inowrocławia. W Tesco Pan powiedział - no jest Pan chyba z szóstą osobą, która pyta, ale my tego piwa nie mamy. Jadę do piwiarni warki - jedyny obiekt w województwie gdzie miało być szkło. Pani zrobiła oczy jak 5 złoty - takiego piwa nie mamy.

 

Pije moje AAA, całkiem niezłe. Apetyt na GCH już mi przeszedł, myślałem, że jaja z kodami sprzed dwóch lat w Almie to był szczyt. Jeśli ktoś z GŻ to czyta - to dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem w śniegu i wichurze 30 km do Inowrocławia. W Tesco Pan powiedział - no jest Pan chyba z szóstą osobą, która pyta, ale my tego piwa nie mamy. Jadę do piwiarni warki - jedyny obiekt w województwie gdzie miało być szkło. Pani zrobiła oczy jak 5 złoty - takiego piwa nie mamy.

 

Pije moje AAA, całkiem niezłe. Apetyt na GCH już mi przeszedł, myślałem, że jaja z kodami sprzed dwóch lat w Almie to był szczyt. Jeśli ktoś z GŻ to czyta - to dziękuję bardzo.

 

 

... i ja też w śniegu i huraganie...a co mnie spotkało opisałem tym poście

Przykro jak człowiek mieszka na pustyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera o godz. 18 - ja wchodzę do Piwoteki o godz. 17.59, przede mną były trzy osoby.

Wzięli po dwa "zestawy" ze szkłem czyli po 6 butelek.

Dla mnie już szkła nie wystarczyło (ponoć dostali łącznie 12 sztuk szkła)

 

Z tego co zrozumiałem to można było zamawiać ciut wcześniej przez net - ja niestety sprawdzałem koło południa i nie było na stronie :/

Trochę to wszystko postawione na głowie :/

 

Wziąłem w związku z tym dwie butelki. Jedna już wypita :]

 

Czekam na recepturę na wiki ;)

 

P.S. W TESCO w Łodzi na Widzewskiej twierdzą, że wszyscy pytają ale niczego takiego nie ma i nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. W TESCO w Łodzi na Widzewskiej twierdzą, że wszyscy pytają ale niczego takiego nie ma i nie było.

 

No to dobrze, że nie poszedłem tam w tą zawieruchę.

Niezły cyrk z tego co opisujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Wilczej o godzinie 22 byłem chyba jednym z pierwszych który poprosił o zestaw ze szkłem (barman mocno zdziwiony że chcę na wynos). Wcześniej premiera w Cudach na Kiju i after w KiK. Dobry wieczór :)

 

grandchampion1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.