Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

a co z tymi shakerami? na stronie birofilii pokazują, że należy ich szukać w sklepach oznaczonych na zielono. Sęk w tym, że takowych nie ma...

 

To może nowa Pani antonek nam wyjaśni wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Katarzyno, dziękuję za informację, zdaję sobie sprawę, że wina leży po stronie państwa partnerów, ale mimo wszystko, miło, że zareagowała Pani w imieniu Birofiliów.

 

To czego mi brakuje w przekazie, zarówno na stronie Birofiliów jak i na FB to informacja, że lista miejsc z dostępnością szklanek będzie się zwiększała, bo na razie na mapie naprawdę posucha ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę smutno się to czyta... Jeśli chcemy by premiera GCH była świętem to kto jak kto, ale chyba właśnie piwowarzy powinni uszanować ustalenia co do daty premiery, a nie wykorzystywać pomyłkę dystrybutora i jeszcze się tym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj nabyłem 1szt w Tesco pani na początku nie chciała mi sprzedać z powodu wstrzymania sprzedaży lecz ugięła się i sprzedała 1szt.

Cena 4,99

Edytowane przez Kubuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosciak, swieto jak swieto. Jakbys przechodzil obok w sklepie kolo tego piwa to watpie zebys nie kupil. Nikt Ci nie kaze od razu pic. Ale co za roznica kiedy kupisz, zwlaszcza ze nie wiadomo jak bedzie z dostepnoscia pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święto? Jakie święto?

 

Święto to było w czerwcu, jak ogłaszali wyniki. A teraz to tylko umowa między dystrybutorem i sprzedawcą. Ja tam po majtach nie sikam, że 6 grudnia jakieś piwo się pojawi w sklepach. I tak żadnego piwa ze sklepu nie piję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go dzisiaj trzymałem w dłoni...ale przez kasę nie przeszedł. Towar wycofany z systemu, ale nie z półek. Mam dziwne przeczucie, że 6 grudnia o 18 nadal będzie wycofany z systemu, a w piątek o tej porze nie będzie komu odblokować - obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, piwo w Magnolii w Tesco wydają na hasło: OKOŃ. Żeby było niedomówień hasło: OKOŃ, podajemy przy kasie.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław Magnolia: 20 kartonów w głównej alejce przy regale z kawą.

Widzę, że podobny zestaw jak u mnie :okey: My jeszcze dokładamy dwie wersje tripla, Bengal Lancer IPA, dla porównania mam mieć jutro Grand Prix AIPA, a poza tym na przepłukania gardła Baltika Vienna Lager i Chamowniki Pilzneńskie (nie wiem jakie piwka przyniesie mój dobry przyjaciel). Na początek chleb szlachecki, do tego deska serów-alpejski, włoski i hiszpański. Myślę, że będzie w miarę światecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że podobny zestaw jak u mnie

Nie no, ja wziąłem 11 sztuk, bo akurat mam tesco po drodze i zamówienia były. Kumpel już otworzył - zapach zniewalający. Ja się do nich dobiorę wieczorem po basenie, ale po zapachu to szkoda że tak mało wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po bardzo ciężkiej pracy zabrałem 6 szt. na dzisiejszy wieczór. Piwo mocne a ja słaby, bardzo smaczne a aromat super. Piwo to tak powinna wyglądać IPA imperialna.

Zawiodła mnie i to bardzo mocno etykieta, a najbardziej brak informacji o Zwycięzcy Konkursu. Moim zdaniem jest to wyjątkowe zdarzenie a brak tu z imienia i nazwiska Zwycięzcy. Nie wiem czy to właściciel przepisu tak chciał ale bardzo mi tego brakuje kto jest tego autorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.