Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

WTF? To piwo już można kupić? No to jajca :D Skończył się święty grall piwowarstwa żenada!

Ponieważ nie było żadnej karteczki, myślałem, że na kasie mi Pani powie, że jeszcze towar nie jest wpisany w rejestr (było tak kiedyś z radlerami w TESCO, że nie można było sprzedać sztuki pojedynczej, bo nie miała kodu, tylko całą zgrzewkę) itd, ale nie, normalnie kasują. Ciekawe co zrobią 6go grudnia?

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas był po stronie piw najtańszych, najpierw szukałem tam gdzie Ciechan'y, portery, etc, tam nic. Odwróciłem się i był między Beczkowym Mocnym, a jakimiś innymi wynalazkami marki Tesco lub dużo niższej proweniencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie oszukujmy się, zmienili Alme na Tesco bo większa sieć sprzedaży, chodzi tylko o kasę. To, ze piwo jest już w sklepach to tylko to potwierdza, sprzeda się do 6 grudnia, i zrobią dobry interes, a szkoda...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja człowiek honorowy, ja poczekam do premiery, niemniej jednak, fakt możliwości posiadania już piwa zabiera nam radość z elementu świętowania-ja się czuję tak jakbym dostał beaujolais np. w marcu. Dlatego recenzja pełna będzie szóstego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pięknie popłynęli, cena faktycznie 5,99? jestem ciekawa, czy wydadzą jakiś komunikat czy po cichu wycofają z półek? może by im na fb wrzucić na tablice wiadomość- będzie popłoch wśród marketingowców czy nie będzie.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na paletach ponoć jest info dacie wystawienia do sprzedaży, ale ciotka ziutka nie czeka tylko dawaj na halę :D W ropczyckim Tesco (które jest na mapie sklepów z GCh) nie dotarło i nic nikomu nie wiadomo o tymże.

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam na stronie festiwalu i uwaga, według strony w Krakowie nie będzie można nabyć GCh z shakerem, jedyne miejsce w województwie małopolskim to nowy sącz

Edytowane przez dobrzanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Zależało nam na tym, aby poszerzyć dostępność Grand Championa i pod tym kątem dobieraliśmy partnerów sprzedażowych. Bardzo duże znaczenie ma dla nas wspólne świętowanie 6 grudnia i zależy nam, aby wszyscy piwni pasjonaci mieli równe szanse na zakup Brackiego Imperial IPA. Nasi partnerzy zostali poinformowani o dniu premiery. Niestety błędy się zdążają. Wyjaśniliśmy zaistniałą sytuację i obiecano nam, ze sprzedaż zostanie wstrzymana. Wierzymy, ze Ci, którym udało się kupić Grand Championa wcześniej, poczekają z otwarciem Brackiego Imperial IPA do 6 grudnia i wspólnie z nami, tego dnia będą świętować.

Pozdrawiam,

Katarzyna Antoniszewska

Grupa Żywiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.