Skocz do zawartości

Festiwal Birofilia 2013


amap

Rekomendowane odpowiedzi

Części piwowarom już gratulowałem osobiście, reszcie też chciałbym złożyć gratulację, zwłaszcza zdobywcy Grand Championa, a także podziękowania dla organizatorów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie życzył aby dzień po wynikach opracowali już etykietę, szkło oraz parametry przed warzeniem. Niestety póki co jak zawsze będzie to publikowane w czasie. Do grudnia daleko a projekt etykiety zazwyczaj jakoś tydzień przed premierą sie pojawiał.

A widzisz tego nie wiedziałem. Zazwyczaj etykieta jest najpierw, żeby była gotowa jak produkt jest też gotowy-widocznie Żywiec może sobie na to pozwolić. Niemniej jednak, wiadomo jakie były parametry zwycięskiego piwa, więc można je podać do szerszej wiadomości i gdybać czego się spodziewać.

 

I już jest informacja w sieci: http://finanse.wp.pl/kat,104124,opage,4,title,Znamy-najlepsze-piwo,wid,15736260,wiadomosc.html?ticaid=110c74#opinie choć opinie przerażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A widzisz tego nie wiedziałem. Zazwyczaj etykieta jest najpierw, żeby była gotowa jak produkt jest też gotowy-widocznie Żywiec może sobie na to pozwolić. Niemniej jednak, wiadomo jakie były parametry zwycięskiego piwa, więc można je podać do szerszej wiadomości i gdybać czego się spodziewać.

Wczoraj konkurs a dzisiaj juz ma być info o etykiecie i szkle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nagrodzonych !

Dzięki Dziatkowi i .........- niestety nowo poznanego imienia kolegi nie zapamiętałem - za poczęstowanie swoim marcowym piwem !

Oba mają niezapomniany smak !

A pomyśleć kiedyś nie lubiłem tego piwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie gratuluję wszystkim laureatom, a w szczególności nowego GCH - wielkie brawa, czekamy na recepturę i oczywiście Mikołajowe piwo :D

rewolucja kroczy dalej i ponownie zwyciężyła.... :(

a tobie co się znowu nie podoba....... hejter jeden!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy finalistów nigdy nie było. Każdy dostanie metryczkę i dowie się, jakie zajął miejsce.

Zarówno rok temu jak i dwa była przecież lista finalistów.

np z 2012:

http://www.pspd.org....lisci-x-kpd.pdf

 

edit:

I raczej co najmniej pierwszych 6 miejsc pewnie będzie upublicznione ze względu na puchar PSPD.

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem :) Nie powiem żebym był zadowolony, festiwal jednak jest nastawiony na zarabianie pieniędzy! Giełda największa jaką widziałem ale niestety była to całkiem osobna impreza z potańcówką, i dobrze nie ma co żałować. Jedzenie niebotycznie drogie, teren mały, a zwiedzanie browaru żenada. Forma festiwalu też zostawiała dużo do życzenia, dużo piw szybko znikało i nie dało rady się ich napić, obsługa w ogóle nie wyedukowana często nie widzieli co mają na kranie, nie rozróżniali IPA od Belgów, jakby z ulicy ich wzięli i kazali piwo sprzedawać... ale wiadomo nie można mieć wszystkiego. Nie którzy ludzie na festiwalu bili szczyt chamstwa ale to swoją drogą. Spotkanie z Wami piwowarami domowymi oraz rzemieślniczymi najcenniejsze było o czym pogadać, a także spotkać was na żywo i za to wielkie dzięki bo tak nie było by tam co robić na dobrą sprawę :) Rozdanie GCH też bez zbytniej pompy (z poprzednich lat na zdjęciach i z opowieści słyszałem że było perełką i huczne) ale podejrzewam, że wina to nieobecności zwycięzcy. Eh... mam nadzieję że następnym razem tylko będzie to trochę lepiej wyglądać, ale podejrzewam że i tak tam wrócę za rok ;) Gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Czekam na szczegółowe wyniki :)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Dagome! :okey::beer:

Gratulacje również dla pozostałych laureatów. Nie było łatwo. :) Też jestem ciekawy dalszych miejsc, ale chyba musimy się uzbroić w cierpliwość...

Dzięki również za świetną zabawę, super towarzystwo i ciekawe piwa. :beer: Dlaczego tylko ten czas tak szybko tam biegł? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.