Jump to content
amap

Festiwal Birofilia 2013

Recommended Posts

w związku z tym, że się wybieram po raz pierwszy to jestem ciekaw kto jeszcze się wybiera? jakie zwyczaje tam panują? ;)

brać drwa do lasu czy nie, oto jest pytanie......

w związku z tym, że się wybieram po raz pierwszy to jestem ciekaw kto jeszcze się wybiera? jakie zwyczaje tam panują? ;)

brać drwa do lasu czy nie, oto jest pytanie......

Pełna kultura, piwo bierz, oczywiście :smilies:

Pełna kultura, piwo bierz, oczywiście :smilies:

czyli bardziej lakierki niż gumiaki :roll:

a dziękuję bardzo :P

jak do tej pory to nikt sie nie deklarował że jedzie.....

Hehehehe, już chcecie kolegę przytruwać infekcjami? No ładnie...

Podłączę się pod temat, bo też wybieramy się po raz pierwszy... No i: ile piwa zabrać? Jest gdzieś szansa je zostawić (od kwatery dość daleko mamy do browaru, a samochodem przecież jeździć nie będziemy!)? Jeśli tak, to gdzie? I kto się w ogóle wybiera? :D

Swoją drogą, jeśli ktoś chciałby się zabrać z okolic Katowic (niestety tylko w drogę powrotną w niedzielę, do Żywca jedziemy już w środę), to proszę pisać.

Edited by lkulos

eee.... do Żywca kursują bezproblemowo :D od Dworca jeszcze złapać autobus 1 (w stronę os. zgody) i jest się na miejscu :cool: Spacerkiem to koło 30-40 min. od dworca (jeśli dobrze pamiętam...) :)

Edited by lkulos

Ja też się pojawię w Żywcu, z tym że niestety prosto z Tatr zjeżdżamy, co uniemożlwia przywiezienie choćby Polskiego Ale, które ma być szeroko degustowane i porównywane w gronie piwowarów :(

Dworca jeszcze złapać autobus 1 (w stronę os. zgody)

Przecież Zgoda mieszka w Wołominie, a nie w Żywcu :D

Zgoda będzie wtedy w Żywcu.

Właśnie apropo. Jak ktoś chce jechać w piątek bardzo wcześnie rano z Warszawy (ok. 7 w okolicy Toruńskiej), to mam miejsce w bananowozie.

czy jest tam jakieś miejsce do spotkań dla piwowarów domowych? nie wszystkich znam z wyglądu, a niektóre awatary nie zachęcają do zapoznania :D.....

czy jest tam jakieś miejsce do spotkań dla piwowarów domowych? nie wszystkich znam z wyglądu, a niektóre awatary nie zachęcają do zapoznania :D.....

Oczywiście, że jest. Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji, to będziesz miał rozeznanie jak to wszystko wygląda i jak tam jest fajnie! :smilies:

Ja też się wybieram pierwszy raz, bardzo jestem ciekaw jak to wszystko wygląda. Nawet przed chwilą dzwoniła sympatyczna Pani, że moje piwo dotarło :)

Guest franc

A czy mogę zabrać swój klub motocyklowy na tą imprezę?

Jakieś ograniczenia co do wjazdu są?

Cholera... a do mnie jeszcze nikt nie dzwonił, że coś dotarło :(

Proponuję wszystkich forumowiczów, którzy będą na Biro jakoś oflagować... Może coś takiego przyczepionego do pleców i wystające w górę: TU :lol: Przynajmniej będzie widać z daleka :D :D :D :D :D

Nie no to oczywiście żart, ale miło by było, gdyby było jakieś miejsce "przesiadywania" :)

Są ławy na dziedzińcu, ławeczki z boku, hala z zaprowiantowaniem ze stołami. Spoko wodza, jest gdzie usiąść.

Widzę, że niektórym to już nerwy puszczają, a to jeszcze 3 tygodnie do imprezy. :D

Przecież dla piwowarów domowych jest cały wielki namiot z wielkim napisem nad wejściem "Piwowarzy domowi" Nie zgubicie się.

Kurka rurka daleko do tego Żywca... Powiedźcie jak w Żywcu wygląda sprawa noclegów? Jak pojedzie się na żywioł znajdzie się kąt do spania?

Kurka rurka daleko do tego Żywca... Powiedźcie jak w Żywcu wygląda sprawa noclegów? Jak pojedzie się na żywioł znajdzie się kąt do spania?

W mieście będzie bardzo ciężko :(