Skocz do zawartości

Szkolenie sensoryczne Wrocław, 9 maja 2009


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością informuję, że Centrum Piwowarstwa zaprosiło do Wrocławia najlepszego specjalistę do spraw sensoryki, znanego na tym forum jako Piwoznawcy - Maćka Chołdrycha.

 

Maciek opracował program szkolenia specjalnie dla piwowarów, którzy znają się co nieco na rzeczy (a nawet nieco bardziej), zatem są bardzo wymagającymi słuchaczami.

Szczegóły tutaj:

http://www.centrumpiwowarstwa.pl/uslugi/szkolenia

 

Szkolenie odbędzie się 9 maja 2009, w C.K. Agora, przed Warsztatami Piwowarskimi - o godz. 9.00 rano.

 

Przyjęliśmy ten termin za najlepszy, gdyż osoby przyjeżdżające na Warsztaty Piwowarskie nie mieszkające we Wrocławiu będą mogły połączyć przyjemne z pożytecznym, a raczej przyjemne z przyjemnym:lol:

 

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona do 20 osób! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy: szkolenia@centrumpiwowarstwa.pl lub telefonicznie:

+ 48 502 262 911

 

Promocja!

 

Standardowy koszt szkolenia to 200 zł, można jednak zapłacić mniej jeśli:

 

- zgłoszenie zostanie zarejestrowane i opłacone do 15 kwietnia b.r. - zniżka 10%

- zgłoszenie zostanie zarejestrowane i opłacone do 15 kwietnia b.r. i zostaną dokonane zakupy w naszym sklepie na kwotę powyżej 100 zł - zniżka 15%

 

Dane do przelewu:

http://www.centrumpiwowarstwa.pl/regulamin/sposoby_platnosci

 

Przepraszam Admina za niezamierzoną reklamę sklepu, ale taka jest zniżka oferowana, więc nie bardzo wiedziałam, jak to można inaczej ująć. Jak masz, Elroyu jakieś inne rozwiązanie to zapraszam do ingerencji w tego posta:)

 

Uprzedzając zapytania, czemu szkolenie to jest droższe od szkolenia dostępnego na stronie Piwoznawcy odpowiadam, ze jest to większy zakres wiedzy fachowej oraz w trakcie szkolenia zużywane są dodatkowe odczynniki i materiały szkoleniowe, które nie występują w standardowym kursie.

 

Zatem macie okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu rzadko powtarzalnym:D

Ze swojej strony zapewniam, że warto, nie z czystej chęci reklamy, lecz też dlatego, że sama takie szkolenie odbyłam - to, co robi Maciek w trakcie tych 5-6 godzin nie jest dostępne nigdzie indziej, a i sam Piwoznawcy ma dar mówienia, co czyni to wydarzenie tym bardziej interesującym.

 

Dobrych kilka zgłoszeń już mam, zatem jeśli by zabrakło miejsc, przewidujemy kolejne szkolenie w innym terminie.

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygowana PW od Makarona postanowiłam sama poruszyć ciekawy rzeczywiście temat formy zamieszczania informacji o szkoleniach czy tez innych imprezach na forum.

 

Makaron podniósł kwestię, czy nie lepiej zamieszczać tylko linka do informacji o cenach, kontaktach i rabatach. Jakiś czas korespondowałam z Adminem na ten temat i ustaliliśmy, że nie ma przeszkód, żebym informacje o szkoleniach tutaj zamieszczała, natomiast o formie właściwie nie rozmawialiśmy. Oczywiście tutaj występuje konflikt, że nasze firmy są konkurencyjne w innych, nieszkoleniowych dziedzinach, dlatego temat konsultowałam.

 

Jak uważacie - co wg Was wypada, co nie wypada i czy jest różnica tak naprawdę między zamieszczeniem całości tekstu od krótkiej informacji z linkiem?

 

Myślałam o tym teraz i wg mnie różnica jest taka sobie, bo jest tak czy siak dostęp do informacji, tylko w drugim przypadku trzeba dodatkowo kliknąć.

 

Zamieszczam posta w tym temacie, żeby było widać o co chodzi. Oczywiście zaraz ktoś powie, że usiłuję podbić temat, zatem od razu informuję, że lista uczestników szybko się wydłuża i nie potrzebuję takich tanich chwytów i obiecuję, że w przyszłości tez nie będę takowych stosować:|

 

Natomiast na bazie mojego ogłoszenia moglibyśmy opracować jakiś standardowy wzorzec na przyszłość.

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marusiu,

Informacje które Ci przekazał Makaron odzwierciedlają po prostu ducha tego forum. Weź pod uwagę, że reklamujesz określony komercyjny podmiot gospodarczy, piszesz o promocjach, cenach, oraz podajesz linki do swojej strony. Pozostawiam to do Twojej samooceny, czy to ok, czy też nie...

Na pewno piwo.org nie będzie forum ogłoszeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pomijając dylematy z przekazywaniem informacji komercyjnych...

 

Tak po ludzku chciałem zapytać czy nie byłoby chętnych na szkolenie pod kątem piwowarstwa domowego w dniu 08.05.2010

Szkolenie pierwotnie miało się odbyć w piątek lecz z powodu małej ilości chętnych zostało odwołane.

 

jest szansa na przeprowadzenie szkolenia jeszcze w sobotę rano, jeśli znajdzie się jeszcze 2 uczestników.

Jako niedoszły uczestnik gorąco zapraszam :)

 

 

edit

przepraszam lata mi się pokiełbasiły.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josefik jeśli szkolenia są w twoim garażu to gorąco zapraszam odbyłem takie jedno i naprawdę warto, z czytania forum miałem jakąś wiedzę ale dopiero pokaz na żywo i fachowe odpowiedzi na moje pytania powiedziały mi że zacieranie jest najlepszą metodą na warzenie piwa w warunkach domowych i jest to proste jak budowa cepa, tylko potrzeba trochę organizacji i koncepcji jak zorganizować cały proces :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie tu dalej chodzi o Wrocław

szkolenie sensoryczne pod kątem piwowarstwa domowego

będzie można powdychać różne dziwne substancje :)

i dowiedzieć dlaczego nasze piwo pachnie i smakuje tak a nie inaczej.

te wszystkie błędne i niechciane smaczki sobie powciągamy :)

jeśli znajdzie się jeszcze jedna odważna osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.