Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Kraków , to ja też byłbym chętny , kilka butelek mogę podrzucić też. I jestem zdecydowanie za Łużycką. A w Strefie Piwa , to zróbmy jakieś spotkanie ,bo posucha w Krakowie jest potworna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kraków , to ja też byłbym chętny , kilka butelek mogę podrzucić też. I jestem zdecydowanie za Łużycką. A w Strefie Piwa , to zróbmy jakieś spotkanie ,bo posucha w Krakowie jest potworna.

 

od słów do czynów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w Krakowie nie będzie większego odzewu to zastanowię nad wysłaniem informacji na PW do osób z Krakowa o tej akcji - można ich wyszukać wyszukiwarką - szkoda tylko, że nie można wysłać jednocześnie informacji o tej akcji to wszystkich osób znalezionych w wyszukiwarce - ale poczekam jeszcze do piątku. Nie każdy przegląda forum i nie każdy trafi na ten wątek - może rozesłanie na PW informacji by pomogło....

 

Po za tym jeżeli już jakiś Piwny depozyt ruszy można by utworzyć oddzielne wątki dla każdego depozytu np. Piwny depozyt - Kraków - adres i w takim wątku wymieniać się opiniami o wymienionych piwach i je oceniać w miarę swoich umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl,a le mam nadzieje, ze ktos nie bedzie mial nieprzyjemnosci z tego tytulu.W sumie dla mnie to temat odlegly ze wzgledu na lokalizacje - nie mam jak wziasc wiekszej ilosci piwa w walizce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeżeli w Krakowie nie będzie większego odzewu to zastanowię nad wysłaniem informacji na PW do osób z Krakowa o tej akcji - można ich wyszukać wyszukiwarką - szkoda tylko, że nie można wysłać jednocześnie informacji o tej akcji to wszystkich osób znalezionych w wyszukiwarce - ale poczekam jeszcze do piątku. Nie każdy przegląda forum i nie każdy trafi na ten wątek - może rozesłanie na PW informacji by pomogło....

 

Po za tym jeżeli już jakiś Piwny depozyt ruszy można by utworzyć oddzielne wątki dla każdego depozytu np. Piwny depozyt - Kraków - adres i w takim wątku wymieniać się opiniami o wymienionych piwach i je oceniać w miarę swoich umiejętności.

To jak? Ruszamy z tą inicjatywą w Krk? Bo coś nam się temat urwał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie....

zastanawiam się czy przy 4 osobach chętnych jest sens wymiany w sklepie....

zbieram się w sobie, żeby porozsyłać informacje na PW o tej inicjatywie do wszystkich ludzi z forum z Krakowa

natomiast zrobiło się ciepło i okres wakacyjny i sam nie mam nic w miarę świeżego do wymiany i może by zaczekać do jesieni i wtedy rozpocząć wymianę piwkami jak już będą wszyscy warzyli pełną parą...

co Wy na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym zebraniu jest tak , że ktoś musi zacząć :) Jeśli odrazu 4 osoby coś podrzucą ,to już coś moim zdaniem :) Akurat na jesień skrzyneczka będzie hulać jak trzeba. Ja byłbym za , tak jak adamsky. Longmen ,bo zdaje sie Ty rozmawiałeś z Danielem , czy on wie co i jak i możnaby już podrzucać piwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ja to załatwiałem - ale będę mógł podjechać do Daniela w poniedziałek lub wtorek to pogadam z nim i uprzedzę, że ruszamy z wymianą. Także proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości. Dam znać na forum co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł genialny, aż dziwne że nikt tego wcześniej nie wymyślił :) Jestem zainteresowany depozytem w Krk. Aktualnie nic gotowego na stanie nie mam, ale za 2-3 tygodnie już będę mógł coś do skrzynki podrzucić.

Dobrze byłoby opracować konkretne zasady dla każdego miasta. Coś w stylu: każda butelka musi być podpisana nickiem, przed umieszczeniem butelki w depozycie wymagany jest wpis w odpowiednim temacie na forum zawierający wszelkie niezbędne informacje, tak by przy wymianie nie trafić 5 raz z kolei na tą samą warkę. Najlepiej jakby to działało tak: zamierzam podrzucić jakąś butelkę do depozytu -> patrze na forum co ciekawego jest aktualnie w skrzynce (każdy melduje co pobiera w temacie) -> jadę do lokalu i prosze o piwo z konkretnym nickiem -> zostawiam swoją butelkę w sklepie -> pisze na forum co zostawiłem i co wziąłem (aktualizuje status piwa w skrzynce). Potem ewentualnie opinia.

 

I nie zrażajcie się że jest na początku mało chętnych, jak akcja zastartuje i będą pojawiać się posty w temacie to od razu znajdzie się więcej zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.