Skocz do zawartości

Fałszywe dno z kwasówki. Gdzie zamówić?


Maciek Aniol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,

 

Chciałbym się dowiedzieć gdzie w chwili obecnej można wyciąć za rozsądne pieniądze fałszywe dno do kega 35cm.

Chodzi o standardowe rozwiązania z zawiasami z blachy grubości 2mm jak w załączniku. Może być perforowana

bądź szczeliny podłużne wycięte laserowo. Poradźcie coś proszę bo od jakiegoś czasu piszę do różnych firm i rozbijam

się jak o ścianę.

 

Pozdrawiam

Angel

post-6390-0-45914400-1368888217_thumb.jpg

post-6390-0-38737400-1368888222_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.piwo.org/...we-dno-1-atebo/

 

tam masz info od Atebo , może się przyda

 

Widziałem to. Napisałem do tej firmy ale wygląda na to, że nie zajmują się już wycinaniem. Męczyłem też Panią z sitono.pl ale komunikacja przebiega dosyć słabo. Pani odpisuje na mejle raz na 2 tygodnie. W związku z tym szukam firmy, która zrobiłaby to szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że na różnych wątkach pojawiały się kwoty 100-150pln. O takim przedziale myślałem. Pozdrawiam.

Może lepiej i taniej zrobić FD samemu ?

 

Tak chyba właśnie zrobię. Zamówię wykrój o średnicy 35cm i dalej będę bawił się sam.

Edytowane przez Maciek Aniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj przerobić coś takiego na fałszywe dno,będzie na pewno taniej choć pracy własnej będzie więcej,

http://allegro.pl/ta...3195409426.html

 

Ciekawe, że ktoś poruszył ten temat bo właśnie od takiego pomysłu zacząłem. Niestety blacha jeśli chodzi o zakupiona tacę okazała się nie dość, że za cieńka to jeszcze po wykonaniu nacięć i pierwszych próbach z wodą skorodowała :/.

Edytowane przez Maciek Aniol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.