Skocz do zawartości

jaka drukarka laserowa?


marbelka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz że kolorowe laserówki są drogie i w zakupie i w eksploatacji

czarne wielofunkcyjne za 500 zł z HP lub Brothera dostaniesz

 

ja używam HP LaaserJet M1132 i sobie chwale

Edytowane przez slawek1k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung, mam SCX-3405 W i jest szał, zapłaciłem 385 PLN. Mam w domu wifi więc drukarka stoi "gdziekolwiek" i na zawołanie drukuje. Ale tutaj trzeba zdefiniować co to znaczy "dużo drukować" - bo to jednak sprzęt do domu bardziej niż do biura jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podpowiedzi-

gacek -co to znaczy dużo,hmmm....Dla mnie dużo to jest 500str/tydzień a tyle m/w ostatnio wychodzi .Nabijać co tydzień tusz już mam dosć a i tak po jakimś czasie już drukarka nie chce na takim nabijanym chodzić i muszę kupować nowy,bo zamienników "nie lubi" :)

Mam jeszcze pytanie jak z tonerami? kupujecie zamienniki czy sami "dosypujecie" pigment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy wydruk i najdłuższą żywotność materiałów eksploatacyjnych ma bez wątpienie KYOCERA.

Nawet najmniejsze modele żywotnością i trwałością przewyższą konkurencję.

Np. coś takiego: http://www.kyocerado...ct/fs1300d.html

Lub coś starszego używanego np: http://www.itreviews...cera-fs-1020d/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UżywałeM HP (tusze), potem Xeroksa (laser) i nie narzekałem na jakośc czy wydajnośc, ale wykańczały mnie koszty eksploatacyjne. Polecam Brothera, teraz w firmie stoja wyłącznie Brothery. Wprawdzie wszystkie kolorowe i tuszowe, ale przy 2000-2500 str na miesiąc, w dwóch zainstalowałem system stałego zasilania i wtedy dopiero poczułem, co to znaczy bezobsługowa drukarka za przysłowiowe grosze. Najnowsze modele są naprawde szybkie, jeżeli chodzi o ilośc stron/min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.