Skocz do zawartości

rece opadaja :(


reeb

Rekomendowane odpowiedzi

http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,9158390,wiadomosc.html?rfbawp=1188385541.003&ticaid=145ed

 

wycinki, za wp.pl...

takie co madrzejsze wnioski :D

ciekawe jak to sie ma do phorum

 

... Właściciele stron internetowych, także prywatnych, muszą je zarejestrować, jeśli nie chcą być ścigani przez prokuraturę

... Jeśli strona jest aktualizowana częściej niż raz w tygodniu, powinna zostać zarejestrowana jako dziennik.

... Jeśli rzadziej, ale przynajmniej raz w roku - jako czasopismo.

... Za wydawanie dziennika lub czasopisma bez rejestracji grozi grzywna, a nawet ograniczenie wolności.

... osoba prowadząca stronę w Internecie jest de facto redaktorem naczelnym z wszystkimi wynikającymi z tego obowiązkami, m.in. obowiązkiem publikowania sprostowań i odpowiedzialnością za teksty, w tym wpisy internautów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko co za bzdury znowu wymyślili. Aż mi się słabo zrobiło....:(:(:(

no' date=' cóż zostałeś redaktorem naczelnym :(, więc zasuwaj do sądu, bo jak nie to Cię odsiadka czeka :D;)[/quote']

No nic, wyda się te parę złotych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłam' date=' że swojego bloga też powinnam zarejestrować ;) :rolleyes:[/quote']

He he he :D

Szukam w necie informacji na ten temat i aż wrze wszędzie od komentarzy

Napewno warto przeczytać ten artykuł http://www.wiadomosci24.pl/artykul/niezalezny_serwis_informacyjny_gliwice_zarejestrowany_37460.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak spytam zaczepnie: czemu ma to służyć? tj te działania wymierzone w intenautów?

Hmm, no właśnie czemu.... Dobre pytanie.

Wydaje mi się. że w końcu władza będzie miała pełną kontrolę nad publikacjami w sieci i mieć oko na te najmniej wygodne publikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak spytam zaczepnie: czemu ma to służyć? tj te działania wymierzone w intenautów?

hmm,

obsesja wladzy podlega prawu powszechengo ciazenia...

spada z duzych na maluczkich :D

 

jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to sie tak skonczy...

znow bubel prwany ... znajdzie final w TK,...

na zdrowy rozum to jest absurdalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtopic:

 

Na poprawę humoru chciałem stwierdzić i oznajmić (na szczęście Dori jest czujna i dała znać :D ).

 

e-prezesie - gratulujemy, jesteś autorem 1000 postu na tym skromnym forum. Dziękujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtopic:

 

Na poprawę humoru chciałem stwierdzić i oznajmić (na szczęście Dori jest czujna i dała znać :( ).

 

e-prezesie - gratulujemy, jesteś autorem 1000 postu na tym skromnym forum. Dziękujemy :D

zauważyłem wczoraj gdy się wylogowywałem i nawet miałem coś radosnego napisać, ale mi się odechciało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absurdu ciag dalszy ;):(:(

 

http://wiadomosci.onet.pl/1599419,18,item.html

 

"Metro": Sąd nakazał internautom rejestrować prowadzone przez nich blogi. Oburzeni blogerzy szykują odpowiedź. Ogłosili pospolite ruszenie internetowe i sami tworzą projekt nowelizacji ustawy o prawie prasowym....

 

jak ja sie ciesze, ze ledwo pisac potrafie :D

i mam tak malo do powiedzenia....

nifajnie byloby posiedziec za kilka ... zdan :(

 

a tak na marginesie ...

ciekawe co z hmm... 'dziecmi neostrady',

sady beda mialy niezly ubaw jak najdzie je rzesza 14-sto latek,

co to 'NIKT ich nie kocha...'

... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.