Skocz do zawartości

Warzenie na żywo!


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

:-)

To ja podziękować tu za pokazowe warzenie. Nie udało mi się całości procesu zwiedzić (familia w pewnych kwestiach jest nieubłagana) ale jestem pod wrażeniem! Najwyżej się pozwolę wbić następnym razem na drugą połowę ;-).

Teraz się tylko zastanawiam jak to przełożyć na stanowczo mniejsze możliwości lokalowe ;-D. Ale już wiem gdzie czytać.

A co do techniki to mieszadło elektryczne już wiem jak wykonać (w sumie to rzeczywiście proste... a ułatwia życie... bardzo z tego co widzałem) ale po część elektroniczno-software'ową (która na maksa ułatwia życie - bo kombinacje z termometrem nie są fajne) się odezwę jak pokonam kłopoty "lokalowo-techniczne".

 

W sumie to nie pierwszy raz się przekonałem o wielkiej pomocy jaką można znaleźć w sieci (a dokładniej przez sieć w realu) ale tu to było naprawdę coś!

 

Aha... i rzeczywiście nie popełnię więcej błędu pt. "samochód" :)

 

Dzięki Infam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeżeli ktoś chce sie pochwalić warzeniem na żywo, zdecydowanie polecam http://www.livestream.com/

Szyba rejestracja, ściągnięcie prostego programu i możemy w świat wysyłać video do wielu odbiorców. Opóźnienia są na poziomie 2-3 sekund w zależności od prędkości łącza.

 

Polecam się pobawić - świetny serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wątek, w którym moglibyśmy odsłaniać tajniki sztuki piwowarskiej Tym niewtajemniczonym ale przejawiającym chęci spotkania 3. stopnia z Piwem.

 

Priorytety:

1. "Warzenie" a więc przygotowania do warki, zacieranie, filtracja, gotowanie brzeczki przedniej, chmielenie, chłodzenie, filtracja/dekantacja, drożdże i to co będzie później.

2. Rozmowy w tłoku, temat przewodni j.w. temat uzupełniający "kobiety" :ble:

3. Degustacja. Dopuszcza się rzeczoną w ilościach nie wpływających na "sposób warzenia".

4. Część 2. "kobiety" :rolleyes:

 

I co Wy na to?

 

Twoje!

a co zrobisz jak się zaprosi do Ciebie stado chętnych dziewczyn no i co na to żona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce sie pochwalić warzeniem na żywo, zdecydowanie polecam http://www.livestream.com/

Szyba rejestracja, ściągnięcie prostego programu i możemy w świat wysyłać video do wielu odbiorców. Opóźnienia są na poziomie 2-3 sekund w zależności od prędkości łącza.

 

Polecam się pobawić - świetny serwis.

:)... niespecjalnie się zrozumieliśmy... nie chodzi mi o "transmisję" tylko o kontakt bezpośredni z możliwością wymiany informacji czy doświadczeń; inaczej przypominało by to żywe kamerki dla dorosłych...:ble:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.