Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, potyczki z kurierami to sprawa mocno indywidualna, zależna zarówno od regionu, jak i konkretnego pracownika. Ja akurat dostaję zawsze ok. 7-8 rano SMSa z planowaną wizytą.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, jest opcja wstawić do oferty areometr z odczytem temperatury? Z tego co widzę, to Brewferm takie robi. Przy okazji, jak z solidnością tych urządzeń z tej firmy? Muszę w końcu wymienić mojego malucha z Biowinu, bo oszukuje bardziej, niż moja 4-letnia córka :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy jest szansa że do sklepu wróci automatyczny syfon do dekantacji?

 

A w temacie poruszonym wyżej:

Sklep jest prosty i przejrzysty. Nie ma nic gorszego niż przerost fajerwerków wizualnych nad treścią (a z tym różnie bywa w innych sklepach :) ). Do tego ma jedną mega zaletę, której nie spotkałem u konkurencji - zapamiętywanie koszyka po wylogowaniu.

Jeśli chodzi o kurierów, to osobiście też nie przepadam. W sklepie jest natomiast opcja wysyłki pocztą, z której często korzystam przy mniejszych zamówieniach (a są sklepy które mają tylko wysyłkę kurierem) więc chyba nie ma co narzekać. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko paczkomatów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł oceniać sklep, przez postawę kuriera.

 

A kto ocenia sklep ?? Ja napisałem że "GLS nieelastyczni są" zresztą szkoda w ogóle się wypowiadać Zaraz każdy łapie za słówka Powodzenia wszystkim A tak przy okazji ja korzystam i korzystać będę z homebrewing.pl . Strona sklepu mi się nie podoba i trudno (bardziej mi pasuje strona BA) . Ja to co pisałem to moje odczucia i wydaje mi się że każdy ma prawo do własnego zdania .

Edytowane przez morfitru75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł oceniać sklep, przez postawę kuriera.

W moim rejonie, GLS spisuje się świetnie.

 

To sklep decyduje z jakich kurierow/partnerow w interesach korzysta. Ja jako klient nie mam wyboru innego kuriera. Dlatego uważam, że oceniania pod tym kontem sklepu jest jak najbardziej wporządku.

 

 

U mnie GLS był spoko, ale są lepsze firmy.

Edytowane przez Karol23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego uważam, że oceniania pod tym kontem sklepu jest jak najbardziej wporządku.

 

 

tak, zwłaszcza że po całej Polsce jeden Kowalski paczki rozwozi ;)

Niestety w jednym rejonie jedna firma jest dobra, a w drugim druga, a sklep na to nie raczej żadnego wpływu.

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zwłaszcza że po całej Polsce jeden Kowalski paczki rozwozi ;)

 

Niestety w jednym rejonie jedna firma jest dobra, a w drugim druga, a sklep na to nie raczej żadnego wpływu.

 

 

Oczywiście że ma trzeba mieć więcej niż jedną firmę kurierską, wtedy klient wybiera sobie taką która mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Dori to czyta i na pewno coś wymyśli z tymi kurierami :).

 

Jeśli tylko jest zapotrzebowanie to mogę zamówić, nie ma problemu. Jednak będzie to za jakieś 4 tygodnie, bo jesteśmy świeżo po dostawie.

W jakiej by były cenie, da się to sprawdzić przed zamówieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy paczkomaty są na Wygwizdowie albo Zawichrzu ewentualnie na Pustynowie? Jest telefon do kuriera, nr przesyłki, nie ważne kto towar dostarczy bo istotne aby za niewielkie $ i paczka była cała :) Trzeba tydzień wcześniej zamówić i na dzień warzenia na pewno materiały będą lub jeszcze wcześniej aby drożdże płynne aktywować :) Kurier przyjeżdża do firmy-sklepu o określonej godzinie, zabiera paczki i gotowe, nie potrzeba chodzić na pocztę itp.

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sklep bardzo cenię i jestem mu wierny od początku przygody z piwowarstwem, zawsze wszystko szybko i profesjonalnie, a do tego sympatycznie. Natomiast jeśli miałbym zwrócić uwagę na braki to przede wszystkim mały wybór chmielu. Zdarzało mi się planować warkę, a przy zakupach okazywało się, że plany trzeba zmienić. Konkurencja w tym względzie wypada znacznie lepiej. A druga rzecz to drożdże. Mangrove pojawił się w innych sklepach już dość dawno, moim zdaniem całkiem fajne szczepy, a w HB jakoś doczekać się ich nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep bardzo cenię i jestem mu wierny od początku przygody z piwowarstwem, zawsze wszystko szybko i profesjonalnie, a do tego sympatycznie. Natomiast jeśli miałbym zwrócić uwagę na braki to przede wszystkim mały wybór chmielu. Zdarzało mi się planować warkę, a przy zakupach okazywało się, że plany trzeba zmienić. Konkurencja w tym względzie wypada znacznie lepiej. A druga rzecz to drożdże. Mangrove pojawił się w innych sklepach już dość dawno, moim zdaniem całkiem fajne szczepy, a w HB jakoś doczekać się ich nie mogę.

W HB zrobiłem zakupy za prawie 3k PLN. Niestety w tym sezonie przerzuciłem się na TB, właśnie ze względu na chmiel. Nowofalowych odmian z USA/NZ/AUS jest niewiele, wg. mnie zbyt mało. Za to jest pełna gama słodów ze Strzegomia, co mi bardzo odpowiada. W tym sezonie robię jednak więcej eksperymentów z chmielem, więc siłą rzeczy musiałem zajrzeć do konkurencji.

 

Co do drożdży Mangrove to także podłączam się do pytania.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HB kupuję regularnie, za namową ojca, i jestem bardzo zadowolony :) Jeśli miałbym się czegoś przyczepić to tego, co w przypadku większości innych sklepów piwowarskich - braku płatności online/kartowych :(

 

Dori, czy są może jakieś plany w tym kierunku? To byłaby totalna wisienka na torcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.