Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Słodownia Strzegom obniża ceny słodów czy podobnego ruch można spodziewać się u was ?

Nie chcę dziś składać deklaracji, bo rozmowy trwają, ale jest to bardzo prawdopodobne.

A kiedy można się spodziewać amerykańskich chmieli z tego roku? I jakiś szerszy wybór tychże. :)

Z doświadczenia - nie wcześniej niż w połowie grudnia.

Może dodatkowo coś więcej z NZ?

Postaramy się rozszerzyć ofertę.

 

Z nowości w sklepie, bo może jeszcze nie wszyscy zauważyli - pojawiły się nowe kapslownice stołowe i środki do mycia i dezynfekcji firmy Five Star, w tym legendarny StarSan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sklepie pojawiły się najświeższe brewkity Gozdawy, m.in. cała seria mocno chmielonych India Pale Ale, a także Bitter, Goldene Weizen i Bohemie Pilzner i Bursztynowy Koźlak. Dodatkowo kilka drobiazgów m.in termometry ciekłokrystaliczne w dobrej cenie, PBW z Five Star w mniejszym opakowaniu, szyszki Simcoe dla miłośników amerykańskiego chmielu. Wiele artykułów powróciło do oferty po wakacyjnej przerwie...

Świeże drożdże Wyeast, czekają w lodówce, będą dostępne już w weekend.

Przypominamy także o promocji na zestawy surowców na bazie słodów Strzegom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie strzegomskiego pale ale. Macie go tylko w 1kg workach? Może jestem ślepy bądź nie widzę. Z uwagi na dostawę do Austrii planuje więcej warek na liście zakupów a słodem pale ale byłbym zainteresowany w ilościach do 20kg. Kupując w mniejszych paczkach przepłacił bym a Strzegom za granicę nie wysyła.

Znajdzie się jakieś remedium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dori, jako specjalistka od Belgów testowałaś już może drożdże Fermentis Safbrew Abbaye? Myślałaś nad wprowadzeniem ich do oferty?

Nie testowałam niestety. Drożdże te do konca roku powinny sie pojawić w ofercie.

Mam pytanie kiedy będzie dostępny PBW Five Star 1.8kg??

Najprawdopodobniej w listopadzie, teraz w ofercie mamy mniejsze opakowania.

już od pewnego czasu kupuję w homebrewing.pl i bardzo polecam odbiór osobisty! duuużo taniej aż się ździwiłem

Dziękuję :) zapraszamy!

Z jakiego zbioru są obecnie dostępne amerykańskie chmiele ?

W opisie każdego chmielu w sklepie podany jest rok zbiorów. Większosć chmieli obecnie będących w ofercie pochodzi z 2013roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy US05 się pojawią? Chciałem właśnie złożyć małe zamówienie, ale brakuje mi tych drożdży ;)

Powinny być w poniedziałek :)

 

Gites, zatem czekam :)

Świeżutkie drożdże są już w magazynie, więc zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep bardzo fajny. Obsługa zarąbista.Bardzo bogata oferta . Mi osobiście troszkę strona się nie podoba męcząca jest (ale to jest tylko moje zdanie)

O gustach się nie dyskutuje, ale ja z kolei uważam (bez zbędnego klakierstwa i słodzenia), że sklep Dori ma jeden z lepszych i czytelniejszych interfejsów, ze wszystkich rodzimych sklepów. Mimo braku wersji mobilnej, doskonale obsługuje się go także na telefonie. Wyszukiwarkę można by poprawić, żeby w miarę wklepywania frazy pokazywała podpowiedzi, jak w Twoim Browarze. Do tego podział składników na kraje, z możliwością filtracji ptaszkami (znów Twój Browar) i będzie ideał :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.