Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ nie zamierzam składać reklamacji, nie było to moim zamiarem :-) Po prostu uznałem, że podzielę się tym faktem. Najwyżej wyjdzie ciemne ale zamiast pale ale, na moim etapie piwowarstwa i tak efekt będzie satysfakcjonujący. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinnam mieć potwierdzenie od dostawcy dotyczące terminu dostawy chmieli amerykańskich. Drożdże Gozdawy pojawią się w ofercie, ale dopiero za jakieś 2-3 tygodnie.

Dopiero się dopatrzyłem, że te drożdże już są w ofercie. Miałaś lub ktokolwiek z forumowiczów okazję ich używać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do p.Doroty, kiedy pojawią się zestawy surowców (na bazie słodów) ?? Planowałem zamówienie a tu taki mały wybór (zaledwie 4 zestawy)

Jeszcze wczoraj wieczorem były 44, pewnie jakaś chwilowa zmiana :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem o lejki z sitkiem, takie jak w TwojBrowar. Pamietam, że widziałaś ich przydatność np. do nalewek. Czy jest szansa na wprowadzenie ich do oferty?

 

P.S. nowy rekord, zamówienie w poniedziałek, towar w środę u mnie. Czas obsługi, którym można się chwalić :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniliśmy ofertę drożdży płynnych Wyeast. Przy okazji kilka starszych saszetek wylądowało w kategorii "WYPRZEDAŻ" gdzie ceny zaczynają się od 19zł. Zazwyczaj są to pojedyncze sztuki, więc kto pierwszy ten lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja z innej beczki :-P

ludziska głosujcie http://wiadomosci.ox...-wyjatkowa.html :okey:

Dzięki za oddane głosy :)

 

...a wracając do tematu...

W sklepie mamy już kolby stożkowe o objętości od 0,5l do 3l. Przydatne będą m.in. do sporządzenia starterów drożdżowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dorota, takie pytanie w temacie o którym kiedyś rozmawialiśmy, planujecie wprowadzić do oferty butelki 0,33 l ?

 

Pozdrawiam Piotr

Nie w tej chwili, bo mamy dość ograniczone możliwości, ale mam to na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidujecie wprowadzenie płatności kartą albo przez PayU lub coś podobnego?

Czy sprzedajecie przez Allegro? Może jest opcja żeby na upartego zamówić w sklepie i później zapłacić przez Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.