Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie macie przypadkiem w planach rozszerzenia zestawów surowców dla warek 25 litrowych ? Nie ukrywam , że sporo takich większych zestawów kupuję u konkurencji. Roboty przy warzeniu jest niewiele więcej a jednak piwka o 25% więcej. Chętnie bym skorzystał i pewnie nie tylko ja, ponieważ oferta w Waszym sklepie jest bardzo atrakcyjna.

Swietny pomysł, proponuję też dodać okienko z wydajnością browaru, by sklep mógł indywidualnie policzyć ilość składników

dla mnie to przesada. projektowanie warki to naprawdę świetna zabawa. Jest parę programów prostych i sprawdzonych (ja korzystam z brewtarget). Możesz dokładnie policzyć wszystko zgodnie ze swoim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniliśmy kolekcję drożdży płynnych Wyeast. Do szczepów będących w stałej ofercie dołączyły trzy szczepy sezonowe Private Collection:

- 1217-PC West Coast IPA

- 1768-PC English Special Bitter Ale

- 3726-PC Farmhouse Ale

Przy okazji część starszych saszetek została przeceniona.

Generalnie uzupełniliśmy stany magazynowe, sporo rzeczy wróciło do oferty, między innymi: kapslownica stołowa, drożdże Mauribrew, drożdże US-05 i S-04, płytka porcelanowa do wykonywania próby jodowej, automatyczne syfony do dekantacji, kwas fosforowy i wiele innych. Jutro dotrze jeszcze dostawa słodów i ekstraktów Bruntal oraz świeżutka dostawa słodów Weyermann.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto najpierw sama chciałabym przetestować te brewkity przed wprowadzeniem ich do oferty.

 

I to się nazywa porządna firma.

Następna zamówienie u Was,

 

To ja jeszcze dodam, że poczytałem sobie wątek dori z jej zapisków z warzenia i warki, które sama robi mają identyczny skład jak w sklepie.

To mi się podoba, wszystko sprawdzone osobiście przez właścicielkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blog zapowiada się ciekawie, jako początkujący chciałbym poczytać więcej artów w stylu "Czeski Pilzner - surowce" :).

 

Dzisiaj chcę zamówić sobie zestaw surowców i jedna rzecz mi przyszła do głowy. Drożdży nie potrzebuję, bo mam gęstwę. Właściwie chmielu też nie potrzebuje, bo kupiłem jakiś czas temu u Was większą ilość (za dużą ;) ) i chcę go w końcu zużyć. Czy istnieje możliwość wprowadzenia oprócz "bez drożdży w zestawie", to także opcji "bez chmielu w zestawie"? Można powiedzieć, skoro bez drożdży i chmielu, to zostają same słody i można je skompletować poza zestawem surowców. To prawda, ale wtedy ich najmniejsza ilość to 500 gr., a nie zawsze się chce zostawać z "resztkami", które potem trzeba gdzieś upchać (przynajmniej dla mnie póki co jest tak wygodniej).

 

Oczywiście taka opcja mogła tylko mi jednemu przyjść do głowy i jej wprowadzenie może nie mieć żadnego uzasadnienia biznesowego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Blog zapowiada się ciekawie, jako początkujący chciałbym poczytać więcej artów w stylu "Czeski Pilzner - surowce" :).

Pojawią się kolejne artykuły opisujące style piwne, surowce do ich produkcji, przykładowe receptury, czyli mniej więcej to o czym do tej pory pisałam na łamach "Piwowara". Na tapecie mam właśnie Dubbla :)

 

Dzisiaj chcę zamówić sobie zestaw surowców i jedna rzecz mi przyszła do głowy. Drożdży nie potrzebuję, bo mam gęstwę. Właściwie chmielu też nie potrzebuje, bo kupiłem jakiś czas temu u Was większą ilość (za dużą ;) ) i chcę go w końcu zużyć. Czy istnieje możliwość wprowadzenia oprócz "bez drożdży w zestawie", to także opcji "bez chmielu w zestawie"? Można powiedzieć, skoro bez drożdży i chmielu, to zostają same słody i można je skompletować poza zestawem surowców. To prawda, ale wtedy ich najmniejsza ilość to 500 gr., a nie zawsze się chce zostawać z "resztkami", które potem trzeba gdzieś upchać (przynajmniej dla mnie póki co jest tak wygodniej).

 

Oczywiście taka opcja mogła tylko mi jednemu przyjść do głowy i jej wprowadzenie może nie mieć żadnego uzasadnienia biznesowego :).

Dziękuje za sugestie, ale raczej na taką opcję się nie zdecydujemy :)

 

Jest szansa na to, że w sklepie pojawi się ponownie zestaw surowców RIS 24,5 Blg?

Jest szansa, że w połowie przyszłego tygodnia zestaw znów będzie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą przewidziane jakieś świąteczne promocje? Bo nie wiem czy sobie teraz surowce zamówić czy poczekać ten tydzień ;P

Promocji świątecznych nie planujemy.

 

Od dziś dostępne są w sklepie chmiele w szyszkach ze zbiorów 2013 następujących odmian:

- Lubelski

- Marynka

- Magnum

- Sybilla

- Perle

- Hallertauer Tradition

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy znowu pojawi się większy wybór zestawów? np. RIS?

Jak zwiększymy moce przerobowe ;)

Praktycznie wszystko mamy na stanie, jeśli czegoś potrzebujesz to wyślij maila, zobaczymy co da się zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dori, uzupełnicie oferte sklepu do 29.12 ? Do zamówienia brakuje mi drożdży płynnych, słodu czekoladowego pszenicznego i chinooka.

Edytowane przez Cyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w cenniku przesyłek jest limit wagi przesyłki kurierskiej do 29,90kg to w jaki sposób mogę oszacować koszt wysyłki np. 4 worków po 25 kg plus słody w mniejszych ilościach i jakies chmiele..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.