Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

dori - pytanie czy wysyłka przesyłką pocztową poleconą wchodzi w grę

Możemy wysłać listem poleconym do 4 saszetek za 7zł.

 

Dostaję pytania - czy na pewno można kupić te drożdże za 2,5zł za saszetkę i gdzie tkwi haczyk :)

Haczyk o którym z resztą lojalnie informowałam to data przydatności - do końca października. My tych drożdży po 31.10.2013 sprzedać nie możemy, wyrzucić nie chcemy, więc wolimy wysprzedać z symboliczne pieniądze. Data przydatności w wypadku drożdży jest umowna i nie stanie się tak, że o północy 31.10.2013 staną się nieaktywne, a pewnie z powodzeniem będzie je można jeszcze wykorzystać nawet za kilka miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję pytania - czy na pewno można kupić te drożdże za 2,5zł za saszetkę i gdzie tkwi haczyk :)

 

czyli zamawiając 2 saszetki dostaję 4 i przesyłka 7zł - dobrze liczę?

Dobrze liczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zamawiałem Mauribrew Weiss tydzień temu, wtedy jeszcze promocji z drugą saszetką nie było, ale i tak dorzucili mi saszetkę gratis :), dzięki! Przesyłka jak zwykle błyskawiczna!

Edytowane przez Stolarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę nie było mnie przy komputerze i drożdże Mauribrew Lager zostały wyprzedane, niestety braknie nich nawet pod złożone już zamówienia, więc niestety niektórym osobom będę zmuszona albo jako drugą saszetkę zaoferować Mauribrew Weiss, bądź też zwrócić pieniądze.

Przepraszam za niedogodności, ale nie spodziewałam się aż takiego odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo w gratisach daliście ;-)

 

A tak w ogóle to po stokroć dziękuję za błyskawiczne zrealizowanie zamówienia, dziś przed południem kurier dostarczył. Moje prośby zostały wysłuchane i jutro mogę warzyć bardzo ważne piwo ;-) To będzie Old Ale z przeznaczeniem na osiemnastkę syna, a to będzie 25.01.2015, czyli już czas najwyższy.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję! Za gratisy również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a nie lepiej po prostu zdekantować młode piwo? Mniejsze prawdopodobieństwo infekcji, brak napowietrzenia (przy przelewaniu na cichą). Tutaj widzę więcej minusów niż plusów.

Może się nie znam.

Nad lejkami pomyślimy, bo widzę dla nich inne zastosowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może to być pomocny gadżet np. przy filtrowaniu po chmieleniu na zimno. Po whirpoolu także co nieco chmielu mi się zasysa, choć to pewnie kwestia braku wprawy.

 

Nad lejkami pomyślimy, bo widzę dla nich inne zastosowanie :)

Jakie, jeśli mogę zapytać? ;)

 

 

wywazonej rajstopy

Wyższa szkoła jazdy :D.

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczyłem na jakiś 'gest handlowy'...

"Gesty handlowe" czasami wykonujemy - dla stałych klientów. Staramy się zaopatrywać piwowarów kompleksowo. Wydaje mi się, że nasza oferta jest już dość bogata i nie chcemy być traktowani jako "koło ratunkowe", bo akurat tej czy innej drobnostki nie ma w innym sklepie lub też czas dostawy tej drobnostki jest zbyt długi.

Przepraszam, ale list polecony to dla nas dodatkowa praca, za niewielkie pieniądze. Ponad 95% paczek wysyłamy kurierem, a pocztę mamy nie dość że daleko, to jeszcze musimy opłacić parking.

Proszę nie miejcie nam za złe, ale nie zamierzamy wprowadzać w opcjach wysyłki listu poleconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze w ofercie przydała by się dobra kapslownica stołowa, najlepiej sprawdzona Grifo Heavy Duty, narazie nigdzie nie dostępna ale ktoś coś wspomniał że ma być dostawa...

Na pewno w coś się zaopatrze solidnego i sprawdzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa 2-3 tygodnie do oferty wrócą nasze kapslownice stołowe. Są sprawdzone.

Nasza osobista Grifo HD nie posłużyła dłużej niż Greta.

 

Możesz rozwinąć? Posypała wam się grifo HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.