Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

A "bączki" 0,33L też będą? Albo jeszcze lepiej takie butelki jakich używa browar Jagiełło:

Jeśli tylko butelki 0,5l będą się dobrze sprzedawać, to pomyślimy o wprowadzeniu także butelek 0,33l.

Czy jest szansa na wprowadzenie przesyłek do Paczkomatów?

IMHO jest to najlepszy sposób na dostarczanie paczek, jezeli ktoś pracuje w godzinach, w których kurierzy paczki rozwożą.

Poza tym fajnie by było mieć możliwość płatności elektronicznych.

W ciągu najbliższych miesięcy czeka nas sporo zmian, planujemy dynamiczny rozwój :) Jeśli wszystko pójdzie dobrze to po wakacjach pomyślimy o paczkomatach i płatnościach elektronicznych.

a jest szansa na same kartony na butelki ?

Poszło na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dorota i Janusz, a może wprowadzicie do oferty czas wolny lub czas na warzenie :) .

 

Co do paczkomatów też jestem za, z tym że nie wiem jak przy większych przesyłkach to się będzie sprawować .

 

Co do butelek 0,33 to też jestem chętny .

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie da się ''Browaru Belgia z Kielc'' odtworzyć... pamięta Pani cykl imprez przed otwarciem browaru na ul. Ściegiennego? jeśli chodzi o zakupy to akurat mam niezbędne materiały prawie na miejscu więc internetowe tylko wyjątkowo realizuję. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem co prawda na FB ale może tutaj uda mi się dopytać - jaka jest zewnętrzna średnica rurek od chłodnicy ? bo będę zamawiać na dniach a mam trochę wężyków w domu zalegających to może coś dopasuje sobie

 

I gdyby dało radę zrobić wysyłkę gratis powyżej jakiejś tam kwoty to też by było dziarsko ;-)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na wprowadzenie przesyłek do Paczkomatów?

 

też przyłączam się do opcji paczkomatów. Sklep lubię, do 2 warek temu znakomitą większość brałem z hb, ale trudno się umawiać z kurierem jak się pracuje i czasami nie ma opcji wyjścia wcześniej z pracy. a w samej pracy, tłumaczenie co to za wielką paczkę wynoszę, też jest kłopotliwe. Inna sprawa, że może nie ma jak wysłać przez inposta.

no i nie wiem czy tylko ja tak dostawałem, ale pudelka kartonowe, w które zapakowane są zamówione rzeczy, przypominają raczej folie strechową jaką paczka jest owinięta, doskonale dopasowane do zawartości, zupełnie nie spełniają swojej roli opakowania zbiorczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwróćcie uwagę na to, że przesyłki do paczkomatów mają ograniczoną wielkość i masę maksymalną 25kg. Np. ja robię zakupy na kilka warek w przód więc zawsze przynajmniej jeden wymieniony parametr paczki jest większy. Poza tym nie spotkałem się jeszcze z tym żeby przesyłka do paczkomatu szła krócej niż 2-3 dni. Kurier przywozi paczkę w następnym dniu po nadaniu. No i koszty, 6 zł różnicy. Więc ja jednak zostanę przy kurierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w towarach czekających w magazynie znajdzie się może łuska gryczana? Fajnie gdyby była w ofercie :)

W tej chwili nie, ale nie wykluczam, że jak tylko znajdziemy dostawcę to łuska znajdzie się w sprzedaży :)

Witam

 

Dorota i Janusz, a może wprowadzicie do oferty czas wolny lub czas na warzenie :) .

 

Przydałby się, ale na razie za dużo wyzwań przed nami. Warzymy na szczęście w miarę regularnie :)

szkoda, że nie da się ''Browaru Belgia z Kielc'' odtworzyć... pamięta Pani cykl imprez przed otwarciem browaru na ul. Ściegiennego? jeśli chodzi o zakupy to akurat mam niezbędne materiały prawie na miejscu więc internetowe tylko wyjątkowo realizuję. pozdrawiam.

Pamiętam i bardzo szkoda mi tego browaru, byłam z nim uczuciowo bardzo związana...

zamówiłem sobie kartony na butelki z HB i muszę powiedzieć że są bardzo fajne - właśnie czegoś takiego mi brakowało w ostatnim czasie :)

dziękujemy :)

...

I gdyby dało radę zrobić wysyłkę gratis powyżej jakiejś tam kwoty to też by było dziarsko ;-)

Była taka opcja, ale zrezygnowaliśmy, gdyż większość gratisowych wysyłek to były słody w opakowaniach 25kg, a na nich marża jest najniższa. Może kiedyś powrócimy do tej opcji, ale jeszcze nie teraz.

zamówiłem sobie kartony na butelki z HB i muszę powiedzieć że są bardzo fajne - właśnie czegoś takiego mi brakowało w ostatnim czasie :)

Gdzie je znajdę w sklepie? Sam byłbym chętny.

Kartony wystawię w weekend, jeśli bardzo Ci się spieszy to daj znać :)

 

Do kwestii paczkomatów i płatności elektronicznych powrócimy po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panią, proszę zobaczyć w mojej początkującej galerii dodany dziś skan, poszukam i może jeszcze coś znajdę. Mam chyba Gingers'a kiwaczka w moim archiwum. Może własne domowe browary kiedyś zaczną coś znaczyć w Polsce. Na tej stronie www.piwo.org domowi piwowarzy się prezentują :beer: i każdy uwarzył najlepsze piwo. Do następnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka opcja, ale zrezygnowaliśmy, gdyż większość gratisowych wysyłek to były słody w opakowaniach 25kg, a na nich marża jest najniższa. Może kiedyś powrócimy do tej opcji, ale jeszcze nie teraz.

To może darmowa wysyłka powyżej danej kwoty i poniżej danej wagi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że może warto jeszcze wprowadzić progi rabatowe 6% i 7%? :D

Nie sztuką jest zrobić wszystkim dobrze i rozdać towar za półdarmo i po roku zwinąć biznes. Pewnie teza ta wielu do gustu nie przypadnie - ale sztuką jest z tego biznesu wyżyć, móc sobie pozwolić na inwestycje, na zwiększanie stanów magazynowych, wprowadzanie nowości... więc wszystko (również rabaty) z umiarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze słodem amber w 25kg? Pisałem, ale nie dostałem odpowiedzi.

Sprawdzimy rano na magazynie i dam Ci znać.

Niestety cały słód Amber Brewferm mamy już zkonfekcjonowany, więc jest możliwość zakupu tylko w takich opakowaniach jakie są wystawione w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżyliśmy cenę drożdży płynnych, równocześnie uzupełniając ich asortyment! Możemy się pochwalić, że w chwili obecnej mamy największy wybór drożdży Wyeast pośród polskich sklepów piwowarskich. Dodatkowo część starszych saszetek można nabyć w promocyjnych cenach.

Równocześnie zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego profilu na Facebooku, bo to tam najszybciej ukazuje się info o promocjach i nowościach. Dziś już kilka osób skorzystało z informacji o wyprzedaży drożdży, więc część szczepów już zniknęła z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ksylitolu pomyślimy :)

 

 

Od wczoraj mamy w promocji najbardziej popularne ekstrakty słodowe WES, zarówno te nachmielone, jak i nienachmielone. Dodatkowo promocja obejmuje także zestawy na bazie ekstraktów WES. Zapraszamy więc początkujących piwowarów!

 

Z nowości: drożdże Wyeast 3739 Flandres Golden Ale - uniwersalny szczep do fermentacji piw belgijskich, polecany do szerokiej gamy piw od BPA przez BBA, triple, dubble aż na Quadach i BGSA skończywszy.

 

Uzupełniliśmy częściowo stany magazynowe chmielu, a niebawem kolejne powroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.