Skocz do zawartości

Sklep homebrewing.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Inne sklepy mają dedykowane wątki to i my też postanowiliśmy założyć :)

 

Po krótkim odpoczynku ponownie odblokowaliśmy większość artykułów w sklepie, a od poniedziałku bierzemy się do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BA... pewnie że może się uczyć... :) (a nawet powinien)

 

z pierwszego zamówienia w BA byłem zamówiony, każde kolejne masakra... jak można 2 tygodnie realizować kilka duperel typu słody, chmiel i cośtam jeszcze i do tego napisać że jeszcze się opóźni :/ już wole w kilku miejscach zamówić i zapłacić więcej za kurierów, swoją drogą BA nie ma takich rewelacyjnych cen wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wydaje mi się, że to nie temat aby roztrząsać (nie) kompetentność BA trzeba by to pisać w osobnym wątku dotyczącym tegoż właśnie sklepu.

Jesteście- jesteśmy bo i ja również zadowoleni z usług HB i to najlepiej tu napisać.

Więc, życzę sobie wam i właścicielom jak najlepszej współpracy.

Edytowane przez Zbynek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pecha z wysyłką - moje czwarte zamówienie i czwarty raz wysyłane jest po 2 dniach od zapłacenia :(.

Poza tym naprawdę przydałaby się opcja płatności internetowych i jakieś zamknięcia do chmieli, których można ponownie użyć - po otwarciu woreczka próżniowego trzeba znaleźć zastępczy pojemnik na resztę chmielu.

Ale pochwalić muszę jakość produktów i pakowanie :)

Edytowane przez feder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że te woreczki mają zamknięcie strunowe.

Niestety nie :(. Ale przydałoby się.

No to raczej bardzo dobry wynik, to przecież 2 dni realizacji zamówienia :)

Ja wiem... W poniedziałek rano zamówienie i od razu płaność. Po 19 dostałem maila, że zamówienie zostało przekazane do magazynu i od tamtej pory cisza.

Jeżeli uda się jeszcze dzisiaj wysłać, to dostanę je najszybciej jutro - więc 4 dni od zamówienia. Akurat w moim przypadku każdy konkurent (nawet ten słynący z długiego czasu oczekiwania) wyrabiał się szybciej lub podobnie.

Edytowane przez feder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja dostałem chmiel ładnie zapakowany próżniowo z woreczkiem strunowym:)

Ja także :okey: ale w pierwszym woreczku obciąłem zamknięcie przez nieuwagę, co nie oznacza że go tam nie było:)

a wysyłka jeszcze przed wpłynięciem na konto należności (wysłałem skan przelewu i to wystarczyło) jak dla mnie ogromy plus za okazane zaufanie i błyskawiczną dostawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy realizacji , kontakt , reakcja na zmiany w zamówieniach , zgubiłem kiedyś instrukcje warzenia do zestawu za 15min. była na mailu , mistrzostwo świata a u konkurencji bywa różnie , nie chcę ,, cukrować '' ale widać wyczucie rynku i dobrą wole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszło moje poniedziałkowe zamówienie. Faktycznie chmiel jest w woreczku strunowym - niestety chmiele zamawiane wcześniej nie miały ich - możliwe że im po prostu zabrakło.

Ja gratis dostałem śrutowanie słodu, którego chciałem użyć do testów śrutownika. Ale o to ich akurat nie winię, bo to był tylko 1 kg słodu pale, który był dodany do 8 kg innych - śrutowanych słodów. Pewnie stwierdzili, że się pomyliłem przy składaniu zamówienia i zapomniałem zaznaczyć śrutowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego wiem, że duże znaczenie ma dopisanie nawet z pozoru mało istotnych szczegółów w komentarzu do zamówienia. Pakując 15 czy 20 paczek dziennie nie trudno przeoczyć jakieś uwagi pisane w mailach itp. I tak na końcowy efekt główny wpływ ma "dobra wola" pracownika sklepu - zawsze można poinformować o opóźnieniu 1 czy 2-dniowym, kontakt z klientem to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy jest szansa na wprowadzenie przesyłek do Paczkomatów?

IMHO jest to najlepszy sposób na dostarczanie paczek, jezeli ktoś pracuje w godzinach, w których kurierzy paczki rozwożą.

Poza tym fajnie by było mieć możliwość płatności elektronicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.