Skocz do zawartości

Brewtoad.com


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem maila, że hopville.com zostało kupione przez tytułowy serwis.

Wygląda ciekawie, import receptur z xmlów działa jak należy, całość prezentuje się nieźle. Wydaje mi się, że strona warta poklikania.

 

Link: http://www.Brewtoad.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje receptury z hopville właśnie się importują do brewtoad. Dziwne rzeczy się tam dzieją, a sam serwis działa wyjątkowo niestabilnie. Dodatkowo, znajduję kolejne idiosynkrazje z jednostkami miar, i nie tylko ja mam uwagi zdaje się. Oj, będą państwo z brewtoad mieli roboty, bo akurat kwestia jednostek miar była na hopville całkiem dobrze zrobiona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje receptury z hopville właśnie się importują do brewtoad. Dziwne rzeczy się tam dzieją, a sam serwis działa wyjątkowo niestabilnie. Dodatkowo, znajduję kolejne idiosynkrazje z jednostkami miar, i nie tylko ja mam uwagi zdaje się. Oj, będą państwo z brewtoad mieli roboty, bo akurat kwestia jednostek miar była na hopville całkiem dobrze zrobiona. :)

 

zgłoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, co to za zgłaszanie błędów na forum... Widzę że mało kto się tam tym interesuje. Ale zgłosiłem.

 

jest po prawej guzik "feedback" gdzie można zgłosić "issue" - pytanie czy będą rozwiązywali problemy jak na hopvillu - bo tam też parę zgłosiłem mimo to żaden nie doczekał się chociażby odpowiedzi - pewnie mieli już wtedy plany co do przenosin

 

co do zainteresowania to ich trochę rozumiem - przy przenoszeniu tej wielkości serwisu wychodzą różne sytuacje i trzeba gasić pożary na bieżąco - może jak się uspokoi to autorzy wezmą się za poprawki :)

Edytowane przez cml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Toć ja to wiem, ale receptury innych użytkowników mi się nie konwertują. Napisałem na ten temat do Brewtoada i mi odpisali:

 

If the user who created the recipe created it in US Customary, then it will display in US Customary.

Your preferred units are what your recipes will default to when you're creating a new recipe.

You can create a variant of any recipe and convert the ingredients manually. (There's a drop-down next to each ingredient where you can select the units you prefer)

We're working on making it auto-convert so you only see your preferred units wherever you are on the site, but that feature isn't released yet.

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We're working on making it auto-convert so you only see your preferred units wherever you are on the site, but that feature isn't released yet.

Ciekawe ile trzeba będzie trzymać za te prace kciuki/ nie wstawać z klęczek - w zależności od opcji światopoglądowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę - ktoś korzysta?

Czytając wypowiedzi powyżej to chyba trochę się przez ten okres czasu zmieniło :)

 

Ja ostatnio zacząłem, ale mam trochę problemów z sensownym ustaleniem parametrów w zakładce Batch & Boil - program wylicza strasznie małe straty pomimo ustawiania odparowania na poziomie 20%, co nie do końca jest prawdą (odparowuje mi z 15%).

 

Większy problem mam natomiast z Mash efficiency - nie wiecie czy tam wpisuje się wartość liczoną po amerykańsku czy po naszemu?

Wzorując się na zrobionym piwie w którym miałem 77% wydajności po naszemu musiałem w to pole wstawić 84% i dopiero wtedy było to zgodne z OG. Jak sobie z tym radzicie?

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatny

No właśnie.. szczerze mówiąc to wolę już projektować piwka innymi dostępnymi programami, a te środki przeznaczyć na warzenie, dlatego raczej w grę wchodzą tylko darmowe :) Po prostu za dużo mam hobby - wszystkiego nie oblecę na jednej pensji :D

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.