Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałbym... :roll:

 

Tadek zaproponował pokaz warzenia jakiś czas temu, toteż, podczas naszego spotkania rozmawiałem z właścicielem w sprawie organizacji tego pokazu, ci co byli to już wiedzą, ustaliliśmy wtedy dwa terminy na dwa pokazy 02. listopad i 12. październik (mam nadzieję, że Was dobrze zrozumiałem i że pasowały wam te daty). :) Wiem, że to dość odległe terminy, ale wolę napisać o tym teraz, żebym mógł w razie czego w miarę szybko poodkręcać sprawę albo przełożyć ten pokaz na inny dzień...

 

Jeżeli coś Waszym zdaniem źle zrobiłem albo źle Was zrozumiałem, to przepraszam i naprawię sprawę...

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak było ustalone :) myślę, że o szczegółach porozmawiamy na nastepnym spotkaniu. dużo czasu jeszcze do października :) jeżeli chodzi o pokaz w listopadzie, to może być już kiepsko jeżeli będzie zimno, bo nikomu nie będzie się chciało stać na dworze, ale w październiku jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

znalazlem wlasnie w piwnicy pudlo po budweisserze czeskim z 20 butelkami po czeskich piwach (Breznak, Krasnovice, Staropramen itd). butelki byly raczej plukane, nie ma w nich syfu. etykiety nie zdarte. glownie brazowe, ale jest pare zielonych. ktos chce przygarnac taki zestaw? moge przyniesc na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lkulos z Morią, chętnie przygarną, swoją drogą jeśli potrzebujecie trochę pustych butelek to dajcie za wczasu znać na pw, a coś załatwię od znajomych, tylko nie gwarantuję, iż będą w dobrym stanie w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na ostatnim spotkaniu wspominałem, że mam teraz trochę butelek zapasu, więc też mogę mogę komuś w potrzebie przekazać. Umyte i odetykietowane, jedynie to, że w grę wchodzi w sumie tylko odbiór osobisty, na spotkanie to góra karton będę w stanie zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wezmę, już i tak wybieram się do Chorzowa po butelki, jakby się to udało wcisnąć jednego dnia, to już w ogóle byłoby super :)

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.