Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Takie tylko pytanko natury technicznej. Może St. Anger już ma sprawę dogadaną, ale jak nie to chyba warto o tym pomyśleć.

Mianowicie co ze szkłem, czy jakieś kubeczki plastikowe, czy coś w ten deseń nie będzie potrzebne do degustacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to nie wątpię, że zamówione przy barze piwo przeleją jednak do kufla/szklanki/pokala :)

 

No ale degustacja własnych produktów to już może być co innego i z dostarczeniem kilku naczyń na głowę (bo chyba nie będziesz degustował pszenicy z tej samej szklanki, w której przed chwilą piłeś stouta, czy jakiegoś solidnie chmielonego IPA) może być różnie. No ale to już by musiał St. Anger się wypowiedzieć.

Edytowane przez KosciaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rezerwacja potwierdzona, dostaniemy całą jedną salę do użytku, teraz mnie nie zawiedźcie i przyjeżdżajcie.

 

BTW: Może jak współpraca okaże się owocna zaproponujemy właścicielowi, organizację pokazów warzenia piwa? Myślę, że miejscowa społeczność studentów, przyjdzie zainteresowana obejrzeć jak warzy się piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede na 100%. zastanawiam sie czy nie popytac w innych lokalach o takie spotkania, gdzie wiecej sie dzieje na kranach. ale to po pierwszym spotkaniu, jak okaze sie ile osob wpadaloby regularnie raz na miesiac, tak jak to bylo wczesniej proponowane, czyli pierwsza sobota miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rezerwacja potwierdzona, dostaniemy całą jedną salę do użytku, teraz mnie nie zawiedźcie i przyjeżdżajcie.

 

BTW: Może jak współpraca okaże się owocna zaproponujemy właścicielowi, organizację pokazów warzenia piwa? Myślę, że miejscowa społeczność studentów, przyjdzie zainteresowana obejrzeć jak warzy się piwo.

 

Ja jestem jak najbardziej na tak :okey:

 

Równocześnie chciałam podziękować naszemu organizatorowi za tak sprawne działanie... Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam w tym dniu będziemy świętować naszą rocznicę ślubu. Gdybym jeszcze nikogo nie zaprosił byłoby git mam chociaż nadzieję, że nie będzie padać i grill z piwkiem wypadnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczył ktoś ilu chętnych się zadeklarowało? Bo zastanawiam się nad problemem, który stronę wcześniej podniósł Ikulos (lub moria, bo z nimi to nigdy nie wiadomo kto pisze :)

 

Z moich wyliczeń wynika, że będzie minimum 11 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, że przybyliście na to spotkanie i liczę, że będzie tak samo fajnie za miesiąc. Elek wypiliśmy Wasze zdrowie jak obiecałem.

 

Edit:

 

Powiem więcej: nie ma to jak doborowe towarzystwo. ;) Następne spotkanie 6. lipca.

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dopiszę, że super i że mam nadzieję, że nie ostatnie. 6 oczywiście wpisuję do kalendarza. W imieniu męża dziękuję także za piwka "na wynos", bo biedny bardzo płakał, że nie mógł pić. Wymusza też na mnie skończenie kursu prawa jazdy w końcu :P

Melduję też, że głowa dziś nie boli, chociaż tego testowania było sporo :D:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.