Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Elek - my też z Mysłowic, więc na spotkania możemy się umówić na zmiany, żeby żona też mogła kiedyś zdegustować :)

No i oczywiście na spotkania my się piszemy.

 

Dzięki wielkie St. Anger - dodajemy punkt :)

 

W takim razie jesteśmy umówieni. Z żoną nie będzie problemu za alkoholem to ona nie przepada:)

 

Jeśli chodzi o dzień to najbardziej pasuje sobota. W tygodniu odpada niestety pracuje od 14 do 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy umówieni...

 

St.Anger - głos poprawiony, nam też najlepiej pasuje sobota, ale tak naprawdę postaramy się dopasować.

 

Pozostaje większy problem... 30 gatunków piwa w piwnicy i które zabrać? :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w tym nowym browarze restauracyjnym w Chorzowie mogłoby się coś udać zdziałać, ale trzeba by pomęczyć Kostka, który właściciela zna :)

Mogę porozmawiać z właścicielem ale z tego co wiem to przez te trzy dni Reden jest zawsze maksymalnie zajęty, trzeba rezerwować stoliki a wiec wątpię żeby właściciel się zgodził no ale kto pyta nie błądzi więc co mi szkodzi zapytać. Tak przy okazji to IV Śląskim Konkursie Piw Domowych jest właśnie w Redenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że znam własciciela korby w Katowicach, ale nie wiem, czy taki dość obskurny lokal, by Was interesował, jeśli tak to mogę lecicieć tam zapytać, Polew powinien się zgodzić, szczególnie, że lubi dobre piwa. Pod względem warunków nie jest to jednak fajne miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że tak naprawdę jest wszystko jedno, jak wygląda lokal - chodzi o to, żeby był wystarczająco duży i żeby właściciel nie robił problemów...

Jeśli ktoś ma inne zdanie, to niech napisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w czerwcu odbywają się konkurs piw domowych w Redenie i i jest też birofilia... Jednak muszę ustalić zgodnie z moją obietnicą ustalić jakiś termin pierwszego spotkania padło na 01.06. Jest to sobota lokal jest czynny od 16:00. Pierwszy czerwca wypada w sobotę jeśli jesteście chętni to dajcie znać... Następne miesiące nie są tak napięte terminami konkursów i spotkań, ale też zależy mi na zbudowaniu dobrych relacji z właścicielem knajpy. Nie robił problemów co do własnego piwa, więc myślę, że jeśli mamy czas to można się spotkać. Dla mnie jest to jedyny weekend w czerwcu, gdzie mam dużo czasu, potem zaczyna mi się sesja i będęvmieć dość krucho z czasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę!

 

Jeszcze tylko mam pytanko co do dojazdu - dobrze widzę, że najbliższy przystanek autobusowy to "Gliwice Komag"?

 

Ja jadę pociągiem. Więc nie orientuję się za bardzo w autobusach...

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sobota czerwca. Czyli 01.06.13. Jeśli jest ktoś chętny będę jechać pociągiem, który jedzie z Częstochowy do Gliwic, przez między innymi moją stację i przyjeżdża o godzinie 15:52 to kontaktujcie się na pw (będę nim jechać). Wówczas nie będziecie musieli szukać tej knajpy. :P

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.