Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie ma jeszcze za bardzo z czego wybierać.

Jak pisałeś wcześniej - do przyszłego piątku, czy do końca przyszłego tygodnia, niech kto może pogada w zaprzyjaźnionych lokalach i wrzuci info o efektach rozmów. Wtedy będzie wiadomo na czym stoimy i będzie można ruszyć dalej z ustalaniem szczegółów.

 

Chcę po prostu wiedzieć na jakich miastach mam się skupić...

 

Ja albo geek skoczę do hellgate'a zapytać, może tam nam dadzą przystępniejsze warunki, a w Chorzowie to gdzie myślicie poszliby nam na rękę, oprócz starego portu?

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem warto, by wybrać dwa lokale, które będą stałym miejscem spotkań,

:okey:

że regularnie będziemy korzystać z ich usług to może się zgodzą, na przynoszenie własnych wyrobów

Nie powinno być z tym problemów, tym bardziej że w pubie z dobrym piwem też trochę piwa się kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez cały tydzień wypadły problemy zdrowotne, dostałem kamicy nerkowej i z tej przyczyny nie zahaczyłem o Hellgate... Jeszcze jutro spróbuję podzwonić po prostu, przepraszam za przestój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak korzystając z pogody trafić się gdzieś na świeżym powietrzu, nad wodą albo gdzieś w lesie. Przytaszczyć grilla albo zrobić ognicho i tak posiedzieć zamiast gnieść się w knajpie.

Powrotu do zdrowia Anger !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olgierd - jeśli masz upatrzoną jakąś konkretną miejscówkę to napisz.

 

ronin - bardzo dobre pytanie. W tym tempie dogadywania się ani się spostrzeżemy, a zaskoczy nas zima :)

 

Skoro jak na razie nie ma innych pomysłów, a wydaje mi się, że nie ma co czekać w nieskończoność to moja propozycja jest taka:

Stary Kufel (Gliwice) - 9 (ewentualnie 16) czerwca, godzina 14 (mamy dwie godziny imprezy zamkniętej dla siebie na degustacje swoich wyrobów) a potem od 16 już do skutku. Do przyszłego wtorku uzgadniamy który z tych dwóch terminów pasuje większej ilości osób i wiedząc już ile mniej więcej nas będzie, w przyszłą środę robię rezerwacje i dogaduje ewentualne szczegóły.

Co wy na to?

 

A równolegle można szukać alternatywnych miejsc na kolejne spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj... Jak mogłem przeoczyć ŚKPD?!? No tak, w wątku ze spisem konkursów brak poprawnej daty...

 

To w takim razie nie ma sensu robić spotkania 9 czerwca. W sumie sam chętnie bym się wybrał do Chorzowa by zobaczyć jak taki konkurs wygląda.

 

No to pozostaje przesunięcie na 2 czerwca lub na 23 (skoro już ronin pisze, że dla niego 16ty odpada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 9 czerwca zapraszam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w IV Śląskim Konkursie Piw Domowychw Minibrowarze Reden w Chorzowie.

Nie wiem czemu zakodowało mi się we łbie że konkurs jest 2 czerwca :D W takim razie nie ma co kombinować trzeba do Chorzowa przyjechać.

Kościak, ja po prostu od 16 czerwca mam od dawna urlop zaplanowany, dlatego pisałem że jestem nieosiągalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustalić z właścicielem Hellgate'a w Gliwicach, czy możemy u niego dokonać spotkań połączonych z degustacją w pierwsze soboty miesiąca, zgodził się, ale i ja musiałem coś zaoferować w tej kwestii, między innymi to, że będziemy pić piwo z jego lokalu, a nie tylko swoje.

 

Przepraszam, że tak późno dałem znać, ale dopiero teraz udało mi się coś sensownego ugadać. Jeśli jesteście chętni na moją propozycję to dajcie znać. Właściciel nie robił problemów podczas rozmowy, więc myślę, że Hellgate jest dobrym miejscem na spotkania i na dodatek w soboty, czyli moim zdaniem najlepszy dzień na spotkania, przede wszystkim z tego powodu, że w tygodniu większość z nas albo pracuje albo studiuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem chetny tylko nie przeszkadzała by płeć piekna:)Do gliwic jest trochę wiec zabrał bym żonę jako kierowcę, oczywiście możliwa podwózka jeśli kto chętny i będzie po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek - my też z Mysłowic, więc na spotkania możemy się umówić na zmiany, żeby żona też mogła kiedyś zdegustować :)

No i oczywiście na spotkania my się piszemy.

 

Dzięki wielkie St. Anger - dodajemy punkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za punkt.

 

Myślałem, że znalezienie tolerancyjnego właściciela na nasze piwo, będzie troszkę łatwiejsze. Mam taką propozycję, w związku z tym, czyli dać popróbować, właścicielowi Hellgate'a nasze wyroby, skoro praktycznie niemal od razu się na ich obecność podczas naszych spotkań się zgodził.

 

Druga sprawa: Jeśli coś innego i Waszym zdaniem lepszego znaleźliście dajcie znać, zrobiłbym tą ankietę, ale na razie nie mamy z czego wybierać, bo obydwie knajpy zaproponowane są w Gliwicach...

 

Edit:

 

Dobra zrobię ankietę dotyczącą dnia, który Wam najbardziej odpowiada co do spotkań.

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha,

jak się czyta bez zrozumienia, to potem się źle głosuje ;) Przeczytałam: jaki dzień tygodnia Wam pasuje ;) Już poprawione :)

 

W Mysłowicach (chyba) nie ma porządnej knajpy. Koło mnie jest nieduża i pewnie nie byłoby problemu, zwłaszcza, jakby zamówić jedzenie od razu (jest dobre), ale to jest za przeproszeniem zadupie i ciężko trafić.

 

Podejrzewam, że w tym nowym browarze restauracyjnym w Chorzowie mogłoby się coś udać zdziałać, ale trzeba by pomęczyć Kostka, który właściciela zna :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że udało się dogadać w jeszcze jednym miejscu!

Zostawienie piw właścicielowi/barmanom wydawało mi się oczywistą oczywistością :)

 

Co do ankiety to mam problem bo zarówno sobota jak i niedziela są dla mnie ok i raczej ciężko mi wskazać który z tych dni pasuje bardziej.

Piątek na bardzo upartego też mógłby być, ale niechętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zmienię na możliwość wielokrotnego wyboru.

 

Swoją drogą pierwsze pytanie brzmi

 

Jaki dzień tygodnia Wam nie pasuje?

 

Bo, już widzę odpowiedzi, że ktoś odpowiada, że mu ten sam dzień najbardziej pasuje i jednocześnie nie pasuje. :P Jeżeli chcecie zmienić głos to kliknijcie anuluj mój głos i zagłosujcie na nowo. ;)

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.