Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na ilość osób to bez problemu otworzymy godzinę wcześniej :)

 

O 17 bramy się otworzą. Gdy będziemy w komplecie to chciałbym omówić parę spraw organizacyjnych co do spotkań w Browariacie (nie martwcie się, nikt nie będzie wyciągał pieniędzy od nas :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pozwole sobie siebie dopisac, jestem tu swiezak ale chcialbym poznac ludzi z okolic ;)

 

Serdecznie zapraszamy! Wszyscy są mile widziani, bez względu na stopień doświadczenia. Nawet jeśli ktoś dopiero nad warzeniem się zastanawia może wpaść porozmawiać i podegustować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a weź ile uważasz. piwo nigdy się jeszcze nie zmarnowało. najwyżej weźmiesz z powrotem albo rozdasz :) nie ma też sensu brać za dużo, najlepiej tyle, żeby każdy mógł spróbować Twojego piwa, ale nie musiał wypić go nie wiadomo ile. jak każdy przynosi przynajmniej jedno piwo na degustacje, a niektórzy po więcej to trochę się tego robi ilościowo do spożycia. no i trzeba też coś na barze ciekawego zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare osób dostaje żółtą kartkę za zapisanie się na listę i nie przybycie na miejsce. Nie będę palcem pokazywał :-) impreza udana. Do następnej :-)

 

wiem wiem i przepraszam ;) zbyt optymistycznie wczoraj przekalkulowalem sobie czas, a byl to jedyny dzien od dluzszego czasu kiedy moglem wkoncu cos uwarzyc, co nie znaczy ze z gory nie chcialem byc, chcialem - ale za pozno skonczylem ;/

Edytowane przez bailif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co to ktoś zostawił scyzoryk. Do odbioru na miejscu :)

 

Dobrze napisane... Całą resztę przerabiają i ponownie wykorzystują ;)

 

Dzięki za spotkanie. I zdecydowanie wnioskuje za zorganizowaniem plenerowego warzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję również za spotkanie. Obiecałem się podzielić drożdżami, które kupię. Czy ktoś chciałby coś konkretnego? Dla mnie to obojętne, bo zależało mi na West Yorkshire, które właśnie dostałem. Oczywiście mają to być drożdże do brytyjskich ale'ów jasnych lub ciemnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.