Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

shit, mam wtedy szkolenie, ale może uda się podjechać w sobotę po południu i zostać do niedzieli.

 

jeżeli chodzi o spotkanie nasze w Gliwicach to niestety od 8 sierpnia startuję z urlopem i nie będzie mnie w mieście. szkoda, ale kiedyś trzeba odpocząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 10 nie ma chętnych?

W takim razie idziemy na rynek na Gliwickim Granie, W międzyczasie możemy się odwiedzić Stary Kufel i zobaczyć co nowego na kranach.

Później ja również jadę na urlop ,to do zobaczenia w wrześniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wiem nie ten dział ale do miejscowych oferta oddam szyszki chmielowe hellerton i maryny tylko mało tego jest około0, 8kg szkoda aby się zmarnowało zapraszam chętnego z okolic zabrza kontakt 509626473 acha szyszki naleźy wysuszyć najlepiej w suszarce do grzybów

Edytowane przez Daroos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam szyszki chmielowe hellerton i maryny

 

Własny zbiór?

 

 

A korzystając z okazji, że ktoś temat odkopał. No to co Panie i Panowie, robimy coś? Czasu od ostatniego niezwykle kameralnego spotkania minęło sporo i fajnie by było znowu się spotkać. Może udałoby się zebrać ekipę i zorganizować coś na przełomie września i października.

Wpisujcie miasta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba w grudniu, lub styczniu w Browariacie się spotykaliśmy. Bodajże St Anger się dogadywał z właścicielem i powinien znać szczegóły. W sumie najprościej będzie jeśli ktoś miejscowy / będący przelotem tam podejdzie i się zapyta. A może jeszcze jakaś knajpa by nas przygarnęła, ostatnio trochę jestem nie na bieżąco jeśli chodzi o Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

jestem piwowarem z okolic Katowic oraz barmanem z Browariatu. Każda rezerwacja/ustalenie spotkania piwowarów (bo rozumiem że najważniejsza jest wcześniejsza godzina dla tych jadących z daleka) to kwestia jednego telefonu na numer firmowy (podany na Facebook'u). Nie zawsze jest taka możliwość ,ale właśnie trzeba dlatego dzwonić za wczasu. Wcześniej kolega St. Anger ustalał z właścicielem spotkania, ale to nie problem żeby ktokolwiek inny to robił. Z chęcią służę pomocą (z resztą sam jestem chętny na jakieś spotkanie w najbliższym czasie!).

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Rybalow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zróbmy tak. Wstępnie przyjmijmy Browariat w niedzielę 12 października (5 degustacja saisonów wiec duża sala zajęta) . Niech chętni się wpisują by wiedzieć ile osób uda się zebrać.

 

1. Kosciak

Edytowane przez KosciaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.