Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

a dzisiaj w Szynku na kranach:

 

1. Das IPA Pinta

2. Apetyt na Życie Pinta

3. Sunny Ale Doctor Brew

4 Citra Birbant

5. Piernikowe Olbracht

6. Atak Chmielu Pinta

7. Borsuk Kopyra & Widawa

8. Czarna Dziura Pinta

9. Bursztynowe Browar na Jurze

10. Cydr @libi

 

jutro pewnie podobnie :) do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie. Co prawda piwa domowego było mało (liczy się jakość, a nie ilość :)), ale towarzystwo znakomite i na kranach było co skosztować. Miło było poznać nowe osoby. Następnym razem będzie obficiej w piwa, przynajmniej z mojej strony :) Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znakomitemu towarzystwu było miło i sympatycznie. Miło było poznać nowych piwowarów.

Następnym razem, jak wszystko pójdzie dobrze, do degustacji trafi APA i Americat Wheat.

Dzieki Voitasie za zorganizowanie spotkania w "Szynku". Naprawde fajna klimatyczna knajpa z dużym wyborem piw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo miło było się spotkać z ludźmi mającymi pasję warzenia piwa a i nowe fajne miejsce z ciekawymi piwami z kranów.

Myślę , że Gliwice zaczynają przodować na Śląsku w takich szynkach, chyba, że ktoś udowodni , że jest inaczej :).

Pozdrawiamy

Marek i Mirka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało się w końcu dokurować, więc tym razem nic nie powinno przeszkodzić w dotarciu na kolejne spotkanie.

W majówkę może być ciężko, może w niedzielę 4tego byłbym w stanie, ale ciężko powiedzieć, czy coś nie wyskoczy. Kolejne weekendy na ten moment jak najbardziej mi pasują, jeśli chodzi o miejsce to się dostosuję.

EDIT: Nie wiem jak będzie z weekendem 17-18.05

Edytowane przez KosciaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voitas, Ty już masz w tych Gliwicach dojścia, ja niestety nie dam rady się pojawić drugi raz z rzędu (impreza rodzinna), więc skoro mnie nie będzie to głupio mi coś rezerwować w knajpach...

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam, że będę tego osiemnastego. Jak zapowiadałem ostatnio, tym razem z tym piwem, które ostatnio było w produkcji, a które wyszło nota bene paskudne :D.

 

Tak swoją drogą, Voitas - o co chodzi ze sprawą koncesji w Szynce na Winku? Wczoraj kuzyn mi sprzedał informacje, że jego szef (właściciel pewexu i warki) chodzi i gada, że szynka koncesje straciła. Wydaje mi się to mało prawdopodobne, a poza tym nie ma wielu innych informacji - czy chodzi faktycznie i szynk czy o tabakiere, o którą koncesje chodzi itd? Jesteś w stanie to potwierdzić/zanegować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno Szynk na Winklu jak i Tabakiera (ten sam właściciel) chwilowo nie mają koncesji :) Tabakiera zamknięta, w Szynku nic nie leją. podobno sprawa ma się wyjaśnić po 14 maja. będę monitorował na bieżąco i dam znać jak się coś dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przyniesie się więcej piwa, no w sumie proste :P

W sumie lipa w takim razie, bo chciałem podejść do tabakiery dziś po kilka pierdółek. Pewnie ich ta cała sytuacja mocno zaboli po kieszeniach. Od kiedy oni tak ciągną bez zezwoleń?

 

Fajnie Kosciak że będziesz, bo się dużo dobrego o Twoim piwie nasłuchałem w starym kuflu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam 5 albo 6 maja i nie sprzedawali już alko. przejdę się dzisiaj zobaczyć jak wygląda sytuacja i czy nasze spotkanie nadal może się odbyć w takich warunkach, jeśli nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Kosciak że będziesz

 

Tym razem już powinno się udać dotrzeć

 

bo się dużo dobrego o Twoim piwie nasłuchałem w starym kuflu :P

 

Nie wierz w ani jedno słowo, to zwykłe plotki, pomówienia i oszczer... Aaaa! Że niby dobrego... Ojtam, ojtam, czasem się zdarzy coś zdatnego do picia uwarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Szynku. kelnerka twierdzi (nie było nikogo bardziej kompetentnego), że dopóki nie ma koncesji, to nie możemy tam wnieść alkoholu. dobry news jest taki, że koncesja ma wrócić w czwartek. przejdę się osobiście, żeby potwierdzić. tak czy inaczej salka zaklepana od godziny 16 w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.