Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że ruch w temacie jest ogromny :) Proponuje zatem zrobienie listy z propozycją spotkań. Niech się każdy wpisze tam, gdzie mu najbardziej odpowiada. Wpisujemy się tylko w termin, którego 100% jesteśmy pewni.

Edytowane przez Voitas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.01.2014 - Browariat Katowice

- KosciaK (nie ma problemu bym przybył, jednak chyba lepszym terminem byłby 12)

 

11.01.2014 - Hellgate Gliwice

- marekch2

 

12.01.2014 - Browariat Katowice

- Voitas

- KosciaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.01.2014 - Browariat Katowice

- KosciaK (nie ma problemu bym przybył, jednak chyba lepszym terminem byłby 12)

- Malinowy Jęczmień (50% pewności bo nie wiem o której rodzinka sobie pojedzie)

 

11.01.2014 - Hellgate Gliwice

- marekch2

 

12.01.2014 - Browariat Katowice

- Voitas

- KosciaK

- Malinowy Jęczmień (akurat będzie WOŚP to można coś wspomóc:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już za późno by coś przestawiać... Musiałem ustalić jakiś termin z Robertem, a potem jechać na zdejmowanie szwów po zabiegu. Na forum nie było wówczas odzewu, więc przyjąłem domyślnie pierwszy weekend miesiąca. W każdym bądź razie mnie, Kaplosowi, Rychowi na pewno nie pasuje 12.01, toteż nas by nie było. Z tego co wiem to Tadkowi z Piwowinu też bardziej ta niedziela pasuje. Ja niestety nie dam rady przesunąć terminu z tej niedzieli.

 

Wiem, że wygląda to w ten sposób, iż mnie skoro mnie nie będzie w następny weekend, to nie może być to przesunięte nań. Jakbym mógł przesunąć termin, to bym przesunął.

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voitas Nie ma sensu, jak ktoś będzie od 15:00 to będzie od 15:00, jak od 17:00 to o 17:00. To mają być luźne spotkania w przyjemnym gronie, jak ktoś może być od 15:00, to fajnie niech będzie na 15:00, jak może być dopiero później, to niech przyjdzie później i tyle. Nie ma sensu tego zbędnie formalizować

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My postaramy się przybyć, jednak mamy planowane spotkanie - nie wiemy o której się skończy, na pewno nie przed 17-18. Mam nadzieję, że jeszcze będziecie :D Jak coś będę ścigać co poniektórych (których mam numery) telefonami :P

Akurat zrobiłam ostatnio niezłe piwa i chciałabym przedstawić do przetestowania ;)

 

St.A. - rozumiem, że piwka dla właściciela miło widziane?

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My postaramy się przybyć, jednak mamy planowane spotkanie - nie wiemy o której się skończy, na pewno nie przed 17-18. Mam nadzieję, że jeszcze będziecie :D Jak coś będę ścigać co poniektórych (których mam numery) telefonami :P

Akurat zrobiłam ostatnio niezłe piwa i chciałabym przedstawić do przetestowania ;)

 

St.A. - rozumiem, że piwka dla właściciela miło widziane?

 

Jak najbardziej

 

Mateusz fajnie sie pisze, ze nie ma co formalizowac, a pozniej ktos przyjdzie na 15 i bedzie siedzial sam do 17. Powodzenia.

 

Voitas na ostatnim spotkaniu miałeś pecha, pogoda zrobiła niestety swoje, ale tego nie sposób przewidzieć i jestem pewien, że nawet gdyby mielibyśmy wszystko sformalizowane i tak, by nikt nie przyszedł. Tadek jak z nim gadałem utknął w Lublincu z takiego powodu, że śnieg walił jak oszalały. Ja w Warszawie, chociaż obaj mieliśmy być w Gliwicach. Jak do tej pory drugiej takiej sytuacji nie było, więc można spokojnie zwalić winę na pogodę. Co prawdą jest powinniśmy się powymieniać telefonami, żeby do takiej sytuacji nie doszło, że siedzisz sam w nadziei, iż ktoś przyjdzie.

 

Posiedziało się to się wie ;)

 

Niestety nadal nie wiem czy familia mnie zwolni do tej pory, ale nadal pracuję nad tym :)

 

Spokojnie lokal jest czynny do 23:00, a jutro wolne, więc może jednak się uda Ci pojawić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie to była jednorazowa akcja. tak czy inaczej telefonami najlepiej się wymienić :)

 

mnie chyba faktycznie jednak dzisiaj nie będzie. tak jak przypuszczałem zaplanowano mi inaczej niedzielę niż się tego spodziewałem. dlatego też bardziej obstawiałem za 12 stycznia. trudno się mówi. jakbym się miał jednak pojawić to przedzwonię wcześniej do Kosciaka albo St. Anger. a jak nie, to życzę udanego i piwnego spotkania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec i bomba a kto nie był ten trąba - cytując klasyka!

BROWARIAT to klimatyczne miejsce z rewelacyjnymi piwami i świetną atmosferą, Bardzo fajne spotkanie w gronie piwowarów domowych. Mam nadzieję,że pierwsze w tym zacnym miejscu i nie ostatnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Panie i Panowie miło było w tych Katowicach :D

Zalety :

+ duzy wybór dobrych piw

+bardzo komunikatywny właściciel

+klimatyczna piwnica

+/-osoby postronne

+centrum Katowic czyli wszyscy mają jednakowo blisko/daleko

+super atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.