Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Dodać głosu nie mogę (pewnie musiałbym najpierw usunąć głosy z wcześniejszych pytań), więc napiszę. Środek tygodnia nie bardzo, a już zwłaszcza w Katowicach. W weekend się dostosuję. Niedzielne spotkanie w Gliwicach mogłoby być drobnym problemem, ale w Katowicach już jak najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na razie poczekajmy aż inni się wypowiedzą co do zmiany lokalu i czy im pasuje dzień, czy nie, jak do tej pory tylko trzech się wypowiedziało. I tak do 4/5. stycznia jest czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zagłosować, trzeba najpierw kliknąć Usuń mój głos i potem jeszcze raz odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Proszę zagłosować, będziemy widzieć co i jak.

Nie wyszło najlepiej z tym jednym spotkaniem, ale mam nadzieję, że następne wyjdą.

Może na zmianę co drugi miesiąc w Gliwicach i w Katowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest jakas opcja. raz Gliwice, raz Katowice, chociaz ja moge sie przestawic calkowicie na Katowice. tylko nie w ten weekend, bo wiadomo, ze trzeba ogarnac przedswiateczny bajzel :)

 

W Gliwicach spotkania nabrały swoistego fajnego klimatu, to tylko dzięki ludziom, którzy z pasją podchodzą do sztuki Piwowarstwa. Myślę, że warto zachować te spotkania w Gliwicach, mogą być również gdzieś indziej, ale chciałbym aby Gliwice pozostały nawet jak będą co 2 miesiące. Nie rezygnujemy z czegoś tak szybko. W styczniu będę z Mirką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za opcją raz Katowice raz Gliwice, chyba, że trzeba się zdecydować na jedno miejsce wtedy byłbym za opcją w Katowicach. Piszę to dlatego, że chętnie bym się wybrał na spotkanie a do Gliwic mam po prostu za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak mało osób zagłosowało w ankiecie...

Jeśli chodzi o styczeń to ja byłbym za opcją katowicką. Jest szansa na poznanie nowych twarzy, sprawdzilibyśmy też czy lokal się nadaje na dalsze spotkania.

A potem na zmianę Gliwice i Katowice, lub zależnie od woli tych, którzy na spotkanie będą w stanie dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend się zbliża wielkimi krokami więc chyba pora coś zdecydować. Jest już coś ustalone z knajpami? Spotkanie teraz, czy przenosimy na przyszły weekend, jak już wszyscy powracają z ewentualnych noworocznych wyjazdów? No i czy w ogóle są chętni (skoro w temacie cisza) by nie skończyło się jak w grudniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycę, może teraz, wyjątkowo zrobić dwa spotkania: w sobotę i niedzielę? Niedzielę przeznaczyć na zaznajomienie się z nowymi warunkami i ewentualną rozmowę z Robertem -właścicielem browariatu, a sobotę na standardowe spotkanie w Gliwicach. Co o tym myślicie? Moim zdaniem lepiej, żebyście zobaczyli lokal na własne oczy i się przekonali, czy warto tam przychodzić, (żeby potem na mnie nie było, że coś jest nie tak). Ja osobiście jeśli mielibyśmy wybierać jestem za opcją, by co dwa miesiące był browariat, a co dwa hellgate.

 

Przepraszam, że tak późno się odzywam, ale jestem po zabiegu i ogólnie staram się nie przesiadywać przy kompie, tak często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni na spotkania z piwowarami, to zdecydowanie zbyt dużo dla LP :) ja proponuje przyszły weekend, a gdzie to wszystko jedno. jestem w trackie przeprowadzki i mam młyn jak cholera teraz. wszyscy zresztą chyba jeszcze żyją Świętami i dłuuugimi urlopami (jak ktoś dostał ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni na spotkania z piwowarami, to zdecydowanie zbyt dużo dla LP :) ja proponuje przyszły weekend, a gdzie to wszystko jedno. jestem w trackie przeprowadzki i mam młyn jak cholera teraz. wszyscy zresztą chyba jeszcze żyją Świętami i dłuuugimi urlopami (jak ktoś dostał ;)).

popieram, ja jeszcze nie doszłam do siebie i nie wiem, co się dzieje :P

 

St.A - ale widzę, że jak zawsze nad wszystkim panujesz :) Punkt i podziękowanie :)

 

mnie za bardzo 05.01 nie pasuje, ale jeśli spotkanie będzie postaram się wpaść :)

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.