Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejsze spotkanie to organizacyjna porażka roku. już kiedyś wnosiłem, żeby przesunąć je z 16 na inną godzinę, bo i tak nikogo nie ma tak wcześnie, ale jakoś przeszło bez echa. dzisiaj przyszedłem 16:45 i wyszedłem po 18, po ponad godzinie czekania na kogokolwiek. dramat! właściciel knajpy też średnio zadowolony, bo specjalnie otwiera o 16, a nikogo nie ma. kolejne spotkanie organizuję ja. będzie lista chętnych, każdy ma zostawić na priv numer telefonu, żeby ewentualnie dać znać, że nie dotrze. wszyscy z listy ustalimy najbardziej optymalną godzinę spotkania, żeby nie powtórzyła się dzisiejsza sytuacja. a jak ktoś nie może nagle przyjść, albo "utknie w Warszawie" to niech da znać. telefony, smsy a nawet internet w komórce w tych czasach prawie nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voitas trzeba by przemyśleć przeniesienie imprezy troszkę bliżej centrum naszej konurbacji bo wycieczka do Gliwic autobusem to dla mnie prawie dwie godziny a chętnie bym przyszedł gdyby to było trochę bliżej. Był pomysł spotkania w Chorzowie ale z racji braku lokalu upadł, a może trzeba by poszukać lepiej. Może to jest problemem nikłej frekwencji? Po drugie 6.12 była premiera grand championa w Warszawie i wiele ludzi tam pojechało.

Edytowane przez Malinowy Jęczmień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieczka do Gliwic autobusem to dla mnie prawie dwie godziny a chętnie bym przyszedł gdyby to było trochę bliżej.

w pełni się zgadzam i nawet gdybym miał kierowcę (kierowniczkę) to też dla mnie za daleko (powożący by mi się zanudził czekaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - a jakie warunki musi spełniać lokal żeby się tam odbyło nasze spotkanie?

Bo spotkać się przecież możemy większą paczką w każdej knajpie. Jakie sa inne warunki?

Jak będę to wiedział to może da się coś załatwić.

Edytowane przez franc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gliwice nie są złe. W każdym razie ja, jeżeli się będę mógł pojawić, to potwierdzę udział zarówno na forum jak i do Voitasa. To jest dobry pomysł, żeby przed spotkaniem na forum napisał np. że wybiera się 6 osób na 16,30. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie wypróbować inny lokal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mysłowicach jest pizzernia pogadam z właścicielem czy można wnieść swoje piwo.

Powiem tak Mój klub motocyklowy spotyka tam się co tydzień i spożywają co niektórzy trunki o dużej zawartości alkoholu i nic do tego nie ma właściciel więc może i na piwo się zgodzi.

Lokal jest nie zaduży jakieś 25-30 m2 sala konsumcyjna jeżeli mu obiecać że każdy coś tam kupi może nie będzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za to, iż wszystko się posypało, w piątek byłem na premierze GCH w Warszawie i planowałem być w Gliwicach, wybrałem sobie odpowiedni pociąg i zaplanowałem powrót... Jednak wszystko się popsuło, babka w kasie zamiast sprzedać bilet na sobotę, sprzedała nam na niedzielę. Skapnęliśmy się, że z datą na bilecie coś nie gra przed samym wyjściem, poszliśmy więc szybko przebookować bilet, ale niestety w tym czasie nam pociąg uciekł i nie daliśmy rady wrócić na odpowiednią godzinę. A do tego telefon mi siadł (12h średnio trzyma mi bateria) i udało mi się go dopiero w pociągu uruchomić.

 

Co do zmiany lokalu, chciałem to w Gliwicach Wam przekazać, że właściciel Browariatu (Katowice, Francuska), nie miałby nic przeciwko takowym spotkaniom. Jedyne co to chciałby kiedyś, żebyśmy mu zorganizowali pokaz warzenia piwa.

Edytowane przez St. Anger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To postaram się w takim razie w piątek tam ruszyć i dopytać szczegółów. Jeszcze nie nastawiajcie się, że uda się tam te spotkania przenieść, gdyż może się okazać, iż gdzieś jest haczyk, np. dzień który nie jest piątkiem albo sobotą... Nie wiem, czy jest wtedy sens to przenosić, gdyż większość z nas ma jakieś obowiązki w środku tygodnia, czy to praca, czy to studia. Postaram się to ogarnąć i dam Wam zaraz znać: co i jak. Lokal jest na prawdę fajny i na pewno warty odwiedzenia, mają też swoją drogą spory wybór świetnych piw, więc te obowiązkowe myślę zamówienie 1-2 nie będzie dla nas smakoszy, żadnym wyzwaniem pod względem smakowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaj... rzeczywiście niezła wtopa z tym naszym grudniowym spotkaniem...

Jak już się wcześniej tu odzywałem to rzeczywiście powinienem był dać znać, że jednak nie uda się dotrzeć. W najlepszym wypadku byłbym po 18, ale byłem już zbyt zmęczony by się zdecydować zebrać...

 

Co do Katowic to całkiem fajna opcja. Dobrze mieć wybór miejsca. Jeśli ktoś gdzieś jeszcze jest w stanie załatwić miejsce spotkań to też niech się dowiaduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Robertem i jest chętny, ale tylko wchodzą w grę Niedziele, bądź środek tygodnia. :/ Zakładam, że środek tygodnia Wam nie pasuje (mnie na pewno nie), toteż wrzucam nową ankietę, co wolicie Sobotę w Hellgate, czy Niedzielę w Browariacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.