Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za kolejną możliwość degustowania świetnych piw i innych dodatków doskonale pasujących do piwa. "Chlyb z tustym" rządził niepodzielnie i szybko zniknął tak jak szybko znikał siarkowodór z naszych piw :smilies: Pozdrawiam wszystkich i do miłego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

chyba niepotrzebnie siałem panikę :) kolejne piwa degustowane parę dni później pachną i smakują tak jak powinny. nic tylko pić ;] oczywiście przyniosę na najbliższe spotkanie :)

 

 

Czy spotkanie to już w najbliższą sobotę 3.08 ?

Będę miał na próbę młode monachijskie, tylko jesazcze mało gazu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za kolejne udane spotkanie. piwa bardzo dobre, plaga siary odegnana ;] chleb+smalec+ogóras rewelacja. do następnego!!

 

pamiętajcie, że zgodnie z tym co ustaliliśmy, spotkanie będzie wyjątkowo w drugi weekend września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

co nieco poczytałem o spotkaniach które odbywają się w Gliwicach - bardzo fajna inicjatywa, szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej, może prędzej zabrałbym się za warzenie :beer:

 

Tak czy owak, chciałem się upewnić - kolejne spotkanie odbędzie się 14.09 na Pszczyńskiej?

Trochę mi wstyd się "wpychać" na nie, bo nie mam jeszcze czym się podzielić - pierwsza warka jeszcze fermentuje, a do tego boję się co z tego wyjdzie, ale mimo wszystko miło byłoby posłuchać i pooglądać bardziej doświadczonych piwowarów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie było planowane na 14.09. Mateusz potwierdzasz?

 

ja niestety będę zmuszony ominąć spotkanie. firma zaplanowała mi weekend w pracy. bleh. jak się uda szybko skończyć to się może jednak pojawię pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.