Skocz do zawartości

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska


St. Anger

Spotkania piwowarów z Górnego Śląska  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki dzień weekendu Wam nie pasuje? Możliwy jest wielokrotny wybrór

  2. 2. A który pasuje najbardziej?

  3. 3. Który lokal Wam bardziej pasuje?

    • Hellgate w Gliwicach w Sobotę
    • Browariat w Katowicach w Niedzielę
    • Nie mam zdania i jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałabym podziękować raz jeszcze osobom, które poratowały mnie butelkami. Spruce został (w końcu!) dziś przelany do butelek, a następne 3 warki już sobie bulkają. Jutro i pojutrze kolejne warzenia - a to wszystko dzięki pomocy forumowiczów :)

Szczególne podziękowania dla osób, które już się podzieliły butelkami (z niektórymi jeszcze muszę się umówić) - kolejność przypadkowa:

- Pieronowi

- KosciaKowi

- Kostkowi

- elkowi44

 

Na spotkaniu - tak jak już wspomnieliśmy - oczywiście będziemy, szkoda tylko, że pszeniczniaki nie zdążą do tego czasu, bo będzie potrzebna opinia, który wysłać na konkus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

brakuje mi do jednej zaplanowanej warki 40g chmielu Brewers Gold... mogę go zastąpić innym, ale wolałabym nie :D Nie chce mi się specjalnie z tego powodu robić zamówienia, więc jeśli ktoś chciałby się na spotkaniu zamienić na inny, to bardzo chętnie.

Posiadam na ewentualną wymianę:

ahtanum 3,9%

chinook 11,6%

east kent goldings 6,4%

iunga 11,5%

magnum 12,5%

marynka (sz) 7%

millenium 15% (30g)

motueka 6,7%

pacific jade 14,3%

pacifica 5%

perle 6%

saphir 4,3%

sybilla 6,5%

styrian goldings 3,74%

waimea 14,9%

wakatu 7,4%

willamette 6,2%

 

Posiadam też drożdże zakupione za 24,9 zł, których chyba nie uda mi się wykorzystać: Wyeast 3864 PC Canadian/Belgian Ale 4Q12, nieotwarte, oryginalnie zapakowane z 18.11.2012r., jakby ktoś reflektował, dać znać...

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla przypomnienia:

-Lokal jest czynny od 16:00, rezerwacja jest od tej właśnie godziny poczyniona.

-Wypadałoby by coś właścicielowi też przynieść. ;)

-Zjedzcie coś przed przyjściem, bo co najwyżej możecie tam liczyć na paluszki, chipsy, czy orzeszki.

 

Swoją drogą ciekaw jestem ile nas będzie. Nasze Evergrey'owe trio będzie na pewno, jeśli pociąg dojedzie bez opóźnień to powinniśmy być w okolicach 16:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... komu mam co przynieść, bo mam sklerozę:

KosciaK- jeszcze kilka piwek za butelki (wezmę Ci coś z nowszych, bo wyszły naprawdę dobre- moim zdaniem)

Voitas - chciał spróbować harcerskiego, to wezmę i proszę się jeszcze zadeklarować, jakie piwko za butelki.

Elek - zamówiony diabełek dla Ciebie ;)

 

Komuś jeszcze mam coś przynieść? Pisać, bo naprawdę nie pamiętam :/

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za spotkanie - jak zwykle świetna atmosfera i jeszcze lepsze piwa :D domowy chlebek ze smalcem także powinien na stałe zagościć podczas spotkań ;)

 

Dziękujemy za spotkanie i smaczne piwa, a Mirka obiecuje, że następnym razem chleba nie braknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.