Skocz do zawartości

Nelson Sauvin


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

250g zakupione ale chyba na goryczkę dam coś typowo goryczkowego

 

W którym sklepie kupowałeś? 

 

Zauważyłeś, że kupował 2 lata temu?

 

 

Teraz już widzę  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zbiór z 2017 już ktoś zaangażował do współpracy?

Jeśli tak, to jakie wrażenia?

W marcu o zbiorach pisano:
 

Cytuj

The varieties that performed well despite the conditions were Motueka, Wai-iti, Taiheke, Kohatu and Southern Cross. The Nelson Sauvin variety did not fare well in the windy conditions suffering from lateral breakages and diminished cone development while the Riwaka variety also performed well below average having been severely impacted by several weather variables during the growing season.

Ale to chyba o 2016...

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nelson zbiór 2017. Piwo SH 14,5blg. Chmieliłem 15min, whirlpool i na cichą. Jestem oszołomiony, mega słodki aromat, głównie liczi, ale takie przedojrzałe do tego winogrona i mandarynki jak wcześniej przedojrzałe. Słodycz i silny aromat. Największe chmielowe odkrycie od dłuższego czasu. Polecam gorąco zabawy z tym chmielem nikt nie bedzie zawiedziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Zbior 2019. Single hop dal mi duzo grejpfrutowej goryczki, w aromacie i smaku biale owoce i cytrusy, tropikow malo. Swietnie polaczyl mi sie w ryzowej ipie z chinookiem, ekuanotem i mosaicem. Duzo bialych owocow i cytrusow, mniej tropikow, troszke zywicy. Dolaczyl do grona moich ulubionych chmieli.

Edytowane przez Mexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zbiór 2019 zakupiony w Alepiwo, single hop fermentowany hot headami we względnie niskiej temperaturze więc estrów znikoma ilość.

Bardzo dużo nafty i białych owoców, nie pasuje mi to na sigle hopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.