Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Otwieramy oczy niedowiarkom!


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

czyli Miś pierwsze Polish India Pale Ale na świecie. Dziś nadeszła ta wiekopomna chwila gdy lud pracujący miast i wsi może spróbować naszego, polskiego IPA, na polskim słodzie i polskim chmielu. Co my robimy tym Misiem? Pokazujemy, że można uzyskać … Continue reading

 

Wyświetl pełny artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi z tym linkiem? zaznaczam, że nie mam ryjoksiążki

 

Rozmowa pod wpisem na fb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan wojenny to nie była zabawa ani impreza. Z rozkazu spawacza i jego przydupasów zginęli ludzie, np. w kopalni Wujek. Uważam używanie jego wizerunku do promowania piwa za gówniażerię. Mało ceniłem pomysły Kopyra, ale teraz straciłem resztkę szacunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Widawa / Gospoda pod Czarnym Kurem Chyba jednak zdążyłem odpowiedzieć przed Twoją edycją, stąd moje pytanie dlaczego mamy zostawić naszą historię w spokoju? Wycieczki osobiste uważam za absolutny brak kultury z twojej strony. Za nietakt uważam natomiast osąd, że młodzi ludzie są idiotami.

Zamiast próbować odnieść się do tematu, przyznać, nie przyznać racji, dać sobie spokój - to jest bezsensowny atak na drugą stronę z niedorzecznym "absolutny brak kultury" :ble:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego podniecenia, zszokowania. Jak Barbara Kwarc ogłosiła stan wojenny (

) jakoś nikt się nie zszokował bo było wiadomo, że film jest zrobiony tak a nie inaczej dla jaj a tu robicie wielkie halo jakby Kopyr w filmiku wychwalał Jaruzela i stan wojenny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo piwem, ale ja mam swój pogląd na tamte wydarzenia i w zasadzie zgadzam się ze słynnymi słowami z 1992 roku: "Odpieprzcie się od generała!" Gdyby nie generał być może pisalibyśmy dziś cyrylicą - nie wiadomo co wydarzyło by się gdyby nie wprowadzono stanu wojennego, a jak będę miał okazje na pewno spróbuje piwa chociaż także uważam że nie należało wykorzystywać skojarzeń w Wojciechem Jaruzelskim do promocji piwa, ktoś słusznie zauważył wyżej podobieństwo do reklamy Play'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzeń - teraz piszę tylko swoje zdanie, ale nie musisz wyłuszczać nam swoich poglądów politycznych i spojrzenia na stan wojenny, i pisze to zupełnie abstrahując od mojego spojrzenia - nie ma nic do rzeczy.

Wstawki polityczne na forum prawie zawsze kończą się zamknięciem tematu - po co, pytanie brzmi oto!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.