Jump to content
Sign in to follow this  
Pierre Celis

[Blog Kopyra] Otwieramy oczy niedowiarkom!

Recommended Posts

ale o co chodzi z tym linkiem? zaznaczam, że nie mam ryjoksiążki

Rozmowa pod wpisem na fb

Stan wojenny to nie była zabawa ani impreza. Z rozkazu spawacza i jego przydupasów zginęli ludzie, np. w kopalni Wujek. Uważam używanie jego wizerunku do promowania piwa za gówniażerię. Mało ceniłem pomysły Kopyra, ale teraz straciłem resztkę szacunku.

Miałem 6 lat...Pamiętam czołgi przejeżdżające koło mojego domu, pamiętam ZOMO. Rozumiem, ze ktoś nie kuma tematu, ale trzeba szanować uczucia innych...

Stan wojenny to trochę taka stara kupa z przeszłości. Jak się ją ruszy może zacząć śmierdzieć. Kopyr ruszył, teraz jedni mówią, że to smród, inni, że zapach.

Browar Widawa / Gospoda pod Czarnym Kurem Chyba jednak zdążyłem odpowiedzieć przed Twoją edycją, stąd moje pytanie dlaczego mamy zostawić naszą historię w spokoju? Wycieczki osobiste uważam za absolutny brak kultury z twojej strony. Za nietakt uważam natomiast osąd, że młodzi ludzie są idiotami.

Zamiast próbować odnieść się do tematu, przyznać, nie przyznać racji, dać sobie spokój - to jest bezsensowny atak na drugą stronę z niedorzecznym "absolutny brak kultury" :ble:.

Ja się na ten temat wypowiedziałem na profilu Kopyra, dla mnie jest to słaby zabieg, kolejny będzie Che, Hitler, Stalin, a może Lenin jak w reklamie Heyah?

Mało ceniłem pomysły Kopyra, ale teraz straciłem resztkę szacunku.

Widocznie nie zna z autopsji Stanu Wojennego, chciał zabłysnąć, a wyszło jak zwykle, jak się ma "parcie na szkło".

Nie rozumiem tego podniecenia, zszokowania. Jak Barbara Kwarc ogłosiła stan wojenny (

) jakoś nikt się nie zszokował bo było wiadomo, że film jest zrobiony tak a nie inaczej dla jaj a tu robicie wielkie halo jakby Kopyr w filmiku wychwalał Jaruzela i stan wojenny.

Żadnego dystansu nic, ale jesteście beznadziejni! A katastrofę smoleńską przeżyły 3 osoby? Dramat

Piwo piwem, ale ja mam swój pogląd na tamte wydarzenia i w zasadzie zgadzam się ze słynnymi słowami z 1992 roku: "Odpieprzcie się od generała!" Gdyby nie generał być może pisalibyśmy dziś cyrylicą - nie wiadomo co wydarzyło by się gdyby nie wprowadzono stanu wojennego, a jak będę miał okazje na pewno spróbuje piwa chociaż także uważam że nie należało wykorzystywać skojarzeń w Wojciechem Jaruzelskim do promocji piwa, ktoś słusznie zauważył wyżej podobieństwo do reklamy Play'a

cyt. Jaki to ma związek ze spawaczem i Misiem, hę?

Z Misiem niewiele, natomiast z ograniczeniem wiele.

Edited by Mscigniew

Korzeń - teraz piszę tylko swoje zdanie, ale nie musisz wyłuszczać nam swoich poglądów politycznych i spojrzenia na stan wojenny, i pisze to zupełnie abstrahując od mojego spojrzenia - nie ma nic do rzeczy.

Wstawki polityczne na forum prawie zawsze kończą się zamknięciem tematu - po co, pytanie brzmi oto!?

A katastrofę smoleńską przeżyły 3 osoby? Dramat

Jaruzel Jaruzelem, pal go diabli, ale nie nabijaj się tu z prawdziwych tragedii.

I uprzednio przyswój sobie nieco wiedzy w tematach o których się wypowiadasz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...