Skocz do zawartości
Pierre Celis

[Blog Kopyra] Otwieramy oczy niedowiarkom!

Rekomendowane odpowiedzi

czyli Miś pierwsze Polish India Pale Ale na świecie. Dziś nadeszła ta wiekopomna chwila gdy lud pracujący miast i wsi może spróbować naszego, polskiego IPA, na polskim słodzie i polskim chmielu. Co my robimy tym Misiem? Pokazujemy, że można uzyskać … Continue reading

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale o co chodzi z tym linkiem? zaznaczam, że nie mam ryjoksiążki

Rozmowa pod wpisem na fb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stan wojenny to nie była zabawa ani impreza. Z rozkazu spawacza i jego przydupasów zginęli ludzie, np. w kopalni Wujek. Uważam używanie jego wizerunku do promowania piwa za gówniażerię. Mało ceniłem pomysły Kopyra, ale teraz straciłem resztkę szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem 6 lat...Pamiętam czołgi przejeżdżające koło mojego domu, pamiętam ZOMO. Rozumiem, ze ktoś nie kuma tematu, ale trzeba szanować uczucia innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stan wojenny to trochę taka stara kupa z przeszłości. Jak się ją ruszy może zacząć śmierdzieć. Kopyr ruszył, teraz jedni mówią, że to smród, inni, że zapach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Browar Widawa / Gospoda pod Czarnym Kurem Chyba jednak zdążyłem odpowiedzieć przed Twoją edycją, stąd moje pytanie dlaczego mamy zostawić naszą historię w spokoju? Wycieczki osobiste uważam za absolutny brak kultury z twojej strony. Za nietakt uważam natomiast osąd, że młodzi ludzie są idiotami.

Zamiast próbować odnieść się do tematu, przyznać, nie przyznać racji, dać sobie spokój - to jest bezsensowny atak na drugą stronę z niedorzecznym "absolutny brak kultury" :ble:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się na ten temat wypowiedziałem na profilu Kopyra, dla mnie jest to słaby zabieg, kolejny będzie Che, Hitler, Stalin, a może Lenin jak w reklamie Heyah?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbudujcie sobie w domu ołtarzyk z jaruzelem i się módlcie do niego ;) Byle tylko sie nie naśmiewać. :) Kolejny święty będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mało ceniłem pomysły Kopyra, ale teraz straciłem resztkę szacunku.

Widocznie nie zna z autopsji Stanu Wojennego, chciał zabłysnąć, a wyszło jak zwykle, jak się ma "parcie na szkło".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tego podniecenia, zszokowania. Jak Barbara Kwarc ogłosiła stan wojenny (

) jakoś nikt się nie zszokował bo było wiadomo, że film jest zrobiony tak a nie inaczej dla jaj a tu robicie wielkie halo jakby Kopyr w filmiku wychwalał Jaruzela i stan wojenny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnego dystansu nic, ale jesteście beznadziejni! A katastrofę smoleńską przeżyły 3 osoby? Dramat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piwo piwem, ale ja mam swój pogląd na tamte wydarzenia i w zasadzie zgadzam się ze słynnymi słowami z 1992 roku: "Odpieprzcie się od generała!" Gdyby nie generał być może pisalibyśmy dziś cyrylicą - nie wiadomo co wydarzyło by się gdyby nie wprowadzono stanu wojennego, a jak będę miał okazje na pewno spróbuje piwa chociaż także uważam że nie należało wykorzystywać skojarzeń w Wojciechem Jaruzelskim do promocji piwa, ktoś słusznie zauważył wyżej podobieństwo do reklamy Play'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cyt. Jaki to ma związek ze spawaczem i Misiem, hę?

Z Misiem niewiele, natomiast z ograniczeniem wiele.

Edytowane przez Mscigniew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzeń - teraz piszę tylko swoje zdanie, ale nie musisz wyłuszczać nam swoich poglądów politycznych i spojrzenia na stan wojenny, i pisze to zupełnie abstrahując od mojego spojrzenia - nie ma nic do rzeczy.

Wstawki polityczne na forum prawie zawsze kończą się zamknięciem tematu - po co, pytanie brzmi oto!?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A katastrofę smoleńską przeżyły 3 osoby? Dramat

Jaruzel Jaruzelem, pal go diabli, ale nie nabijaj się tu z prawdziwych tragedii.

I uprzednio przyswój sobie nieco wiedzy w tematach o których się wypowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.