Skocz do zawartości

lubelskie spotkanie piwne - pod chmurką


chomiczon

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie Piwowarzy.

 

Mamy za sobą udane spotkania pod dachem w fajnym gronie i z dużą ilością różnych odmian piwa. Zima nas w tym roku trochę przetrzymała więc może spotkamy się gdzieś w plenerze, przy ognisku z dobrym piwem i jedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koncepcja jest, musimy tylko się dogadać w jakiej formie ten plener z ogniskiem miałby wyglądać :)

Ktoś wspominał, że nad zalewem można domki wynająć ale nie pamiętam kto.

 

Spróbuję się dowiedzieć jak wygląda baza wypadowa.

 

Na szybko

http://www.zalewzemborzycki.hpark.pl/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=7&Itemid=34

 

Wygląda to nawet ciekawie. Zadzwonię do nich w poniedziałek i zapytam o szczegóły. O ile będą chętni na nocleg :)

Edytowane przez chomiczon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny :)

Na początek trzeba by ustalić, czy będą potrzebne noclegi i dla ilu osób. Jeśli się okaże, że nie trzeba, to Twoja propozycja z mariną będzie nieco przesadzona ;)

Może ktoś mieszkający w domku jednorodzinnym się poświęci i udostępni kawałek trawnika na grill i degustację ;). A jeśli ognisko, to jest wiele miejsc do wynajęcia przy leśniczówkach, stadninach itp. w Lublinie i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo zmuszać do noclegu ale fajnie byłoby się spotkać przy ognisku szczególnie z tymi spoza Lublina, którzy bez problemu mogliby spożyć większą ilość bez konieczności powrotu.

Od lat w ten sposób spotykamy się motocyklowo i jest naprawdę fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem się z Pepo i tak sobie pogadaliśmy, że dobrym pomysłem na ognisko piwne będzie początek czerwca. Maj niestety nie jest ciepły wieczorami w tym roku :(

Nie miałem jeszcze okazji podjechać i dowiedzieć się o domki i wiatę ogniskową ale w przyszłym tygodniu na pewno się wybiorę.

 

Ciekawy jestem ilu będzie chętnych na spotkanie w tej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem nad Zalewem. Kurcze, wygląda na to, że nikt się tymi domkami nie zajmuje bo są strasznie zaniedbane. Nie sądzę, żeby ktoś je doprowadził do stanu używalności w krótkim czasie :(

 

Muszę jeszcze poszukać, bo wydaje mi się, że po drugiej stronie jest jakiś ośrodek wypoczynkowy. Sprawdzę to jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kemping Dąbrowa po drugiej stronie, wujek google niestety nie zna numeru telefonu... Byłem w tamtej okolicy w zimie i domki wyglądały sensownie. Miejsce na ognisko też na pewno jest. Wiata i palenisko jest jeszcze przy leśniczówce, niedaleko tego kempingu (leśnictwo Zemborzyce, ul. Nad Zalewem 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem się z Pepo i tak sobie pogadaliśmy, że dobrym pomysłem na ognisko piwne będzie początek czerwca. Maj niestety nie jest ciepły wieczorami w tym roku :(

(...)

Ciekawy jestem ilu będzie chętnych na spotkanie w tej formie

 

Zatem dwa terminy: 1-2 lub 8-9 czerwca. Potem jest już impreza w Żywcu na którą pewnie część z zainteresowanych pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako założyciel tematu zabieram głos. Pogoda nas nie rozpieszcza, wieczory chłodne i mokre. Miejscówka nad zalewem wygląda zgoła inaczej niż na stronie ośrodka i może dlatego temat trochę umarł.

Podtrzymujemy spotkanie pod chmurką czy szukamy czegoś zadaszonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o mały włos i bym zapomniał o zbliżającym sie terminie :)

znalazłem miejscówkę na spotkanie - właściwie to ona mnie znalazła...

zadzwonił do mnie dziś Jasiek z Monte Di Vino... i po krótkiej rozmowie wyniknął temat spotkania...

Właściciel lokalu jak najbardziej chętny na 'goszczenie' nas... zapowiedział już jakieś (odpłatne) przekąski do piwa....

ale jak coś przytargacie ze sobą to też będzie git,

Są ławy... parasolki, stoliki... będzie gdzie pogadać.

Tak wiec z piwem czy bez - zapraszam wszystkich w najbliższą sobotę (22) do Monte di Vino (trzeba będzie zmienić na Piwo :smilies: )

godzina?? hmmm od 14tej? wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam.... faktycznie autobusy mają objazd(budowa obwodnicy) od rogatki racławickie /kraśnicka jest 5 minut spacerkiem (jeden przystanek)

jest parking... zmotoryzowani będą mieli gdzie zaparkować...

z tego co kojarzę to gdzieś na terenie widziałem grilla.... zapytam jutro o możliwość skorzystania :)

 

raz dwa mi pisać czy termin wam pasi i kto będzie...

ten co nie może też niech pisze... wyperswadujemy :D

Edytowane przez pepo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.