Skocz do zawartości

2013.05.17 Warszawa, Panel degustacyjny przed Birofilią


Paweł Leszczyński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję uprzejmie za podziękowania, ale - zgodnie z prawdą - w dużej części należą się one Infamowi, który przed laty organizował u siebie analogiczne degustacje oraz Hasintusowi, którego pomysłem było je reaktywować. Obaj przywieźli na nasze spotkanie wydruki oraz mace, za co znowuż ja chciałem podziękować :-)

 

Faktycznie, spotkanie wypadło bardzo miło i jak najbardziej widzę sens organizacji kolejnych, choć największe doświadczenie moglibyśmy zdobyć porównując więcej podobnych stylów, analogicznie do tego, jak ma to miejsce na konkursach. Myślę, że następne spotkania przygotujemy przed kolejnymi największymi konkursami (Birofilia, Festiwal Dobrego Piwa), ewentualnie przed Warszawskim Konkursem Piw Domowych (aż 4 kategorie).

 

Jako prezes MOT PSPD chciałbym zaprosić wszystkich piwowarów z regionu do naszej organizacji, gdzie co miesiąc organizujemy spotkania poświęcone konkretnym stylom piwa. Jednak, mając na uwadze fakt, że społeczność piwowarów w Warszawie jest duża i aktywna i nie każdy widzi sens stowarzyszania się (choć nad tym aby ten sens był również obecnie pracujemy), postaram się przygotować również cykliczne spotkania dla piwowarów, gdzie - może w trochę luźniejszej atmosferze - będzie możliwość popróbowania swojego piwa i wymiany doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy za tydzien też będzie spotkanie? Chętnie bym się wybrał, zintegrował a może i stowarzyszył.

Póki co chciałbym się spotkać jako niezrzeszony i tu pytanie: zakładając, że nie dysponuję pokoaźnym arsenałem własnych piw do degustacji - nabywacie wspólnie piwa do tematycznej degustacji czy każdy z własnym przychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za tydzien też będzie spotkanie? Chętnie bym się wybrał, zintegrował a może i stowarzyszył.

Póki co chciałbym się spotkać jako niezrzeszony i tu pytanie: zakładając, że nie dysponuję pokoaźnym arsenałem własnych piw do degustacji - nabywacie wspólnie piwa do tematycznej degustacji czy każdy z własnym przychodzi?

 

Tak, kolejne spotkanie odbędzie się w przyszły wtorek. Serdecznie zapraszam. Mowa będzie o surowcach niesłodowanych, więc z chęcią popróbujemy piw z takim zasypem. Jeśli ktośnie ma własnych, to w dobrym tonie będzie przynieśc jakieś kupne (zazwyczaj wystarcza około 3, max 4 butelki). Można też przynieść piwa w innym stylu, wtedy najczęściej próbujemy je przy okazji wolnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.