Skocz do zawartości
b.dawid

[S]Keg pepsi chyba uszkodzony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam keg, moim zdaniem jest nieszczelny, albo ja z nim już nie mam siły. Jakbym dekla nie założył to gdzieś powietrze znajdzie szczelinę po obwodzie. Może to kwestia wymiany uszczelki... nie mam pojęcia, raz tylko udało mi się ten keg szczelnie złożyć w zeszłym roku, wczoraj chciałem zlać pilsnera do niego i wyszło to co wyszło.

Może ktoś będzie chciał się z nim mocować i doprowadzi do porządku, albo weźmie na części(te akurast są sprawne)

Keg kompletny(beczka, zaworki, dekiel z zaworkiem, rurki wewnętrzne) proponuję po cenie jednego zaworka za BA :) 60pln+przesyłka

Jeszcze raz przypominam że moim zdaniem jest nieszczelny

Może później uda mi się podrzucić zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy wazelina by załatwiła sprawę, nalewałem wodę i bez ciśnienia w kegu po odwróceniu przeciekał, jak go kupiłem to udało mi się raz go założyć szczelnie po kilku zabawach z układaniem uszczelki i kręceniem deklem. Nie jest to mój jedyny keg dlatego nie mam zamiaru z nim walczyć, jak ma stać to niech idzie w ludzi - może komuś się przyda...a może ktoś doprowadzi go do użytku, w ostateczności ktoś będzie miał części a resztę na złom odda :)

Na dzień dzisiejszy mam w domu rozpie... bo robię centralne i nie mam czasu na pieszczenie się z kegiem

Póki co to kolega Mariusz_CH się odezwał pierwszy w sprawie kega. Koszt przesyłki wychodzi w granicach do 20pln. Chyba że ktoś ma jakieś namiary na lepsze firmy kursierskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez ciśnienia w KEGu zdarza się mi, że przecieka i chyba jest to normalne?

Dopiero jak się nabije i przy nabitym lekko pokręci deklem to łapie szczelność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi