Skocz do zawartości

Browamator vs.WES - zestawy startowe


ambus

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakupić jeden z zestawów startowych lecz niestety nie wiem który jest lepszej jakości, może ktoś ma porównanie i mógłby mi powiedzieć który lepiej zakupić.

 

Zastanawiam sie nad zestawami:

http://www.sklep.wes.com.pl/?d=produkt&id=157#

http://www.browamator.pl/opis.php?grupa_p=6&przedm=187642&shr=0

 

 

 

 

Dori

Edit - zmiana tematu na bardziej adekwatny

Edytowane przez dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałam skład obu zestawów i praktycznie są identyczne z jednym wyjątkiem - WES dodaje zestaw ekstraktów + drożdże + etykiety. Z kolei Browamator jest trochę tańszy. Więc różnice są niewielkie, więc sam musisz wybrać.

Ja od siebie tylko dodam, że warto związać się z BA, gdyż mają atrakcyjny system rabatowy czego brakuje w WESie. Ja np. w BA dorobiłam się już 10% rabatu więc całkiem sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to prawie identyczne robi dla mnie różnice, ponieważ planowałem teraz zrobić warkę z ekstraktu słodowego + chmiel ale jeżeli zakupie zestaw z WES'a to będę musiał zrobić z ekstraktu słodowego + nachmielony ekstrakt słodowy. Obecnie jestem bardziej skłonny do zestawu WES'a ponieważ jak by nie patrzył to daja dodatkowo 20l piwa za 10 zł.

 

A może ma ktoś porównanie co do jakości zestawów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zastanawiałem się przed zakupem, którą z tych dwóch ofert wybrać. Zdecydowałem się na Zestaw Startowy od WES, a na podjęcie takiej decyzji wpłynął właśnie fakt, że w prawie takiej samej cenie mam jeszcze surowce na pierwsze piwo. Oczywiście, jeżeli zależy Ci na rabatach w BA, to zamów tam. Od strony technicznej złego słowa nie mogę powiedzieć o żadnym z powyższych sklepów (złożyłem swoje pierwsze zamówienie w BA chyba wczoraj i dzisiaj już jest wysłane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.