Skocz do zawartości

6 lat piwo.org


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zorientowałam się, że to już 6 lat minęło od czasu kiedy zarejestrowałam się na piwo.org, a że byłam jedną z pierwszych osób które to zrobiły, więc i forum jest niewiele starsze.

Trochę zmian przez te 6 lat zarówno na forum jak w moim życiu zaszło :)

Życzę nam wszystkim dalszego dynamicznego rozwoju i szerzenia piwnej wiedzy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstanie forum było jakąś inicjatywą 'przy piwie' czy Twój pomysł Elroy?

 

Jak wyglądała Wasza pierwsza wizyta na forum?

Ja trafiłem zupełnie przypadkiem, bo szukałem informacji o słodowaniu w warunkach domowych. Wywarzałem otwarte drzwi, bo wiedzę jakąś miałem (na studiach technologii żywności 'coś tam' było), ale nie wiedziałem jak to przenieść na skalę 'mikro' :) Ot i zostałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstanie forum było jakąś inicjatywą 'przy piwie' czy Twój pomysł Elroy?

To był dość spontaniczny pomysł jakoś po chmieleniu a przed chłodzeniem ;) Mało osób się w wtedy znało niestety.

 

Pamiętam starą stronę. :) Kawał czasu minęło.

Kawał czasu a my wciąż młodzi :D Tak to wyglądało jakoś.

 

spiwoorg.jpg

 

Swoją drogą piwo.org, nim kupiłem tą domenę wyglądało tak http://web.archive.o...ttp://piwo.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero niedawno tutaj trafiłem i to zupełnie przez ślepy przypadek :)

 

Przypadki nie istnieją... po prostu Twoja podświadomość szukała lepszego piwa :)

Moja podświadomość szukała lepszego piwa i pomyślałem, że skoro da się zrobić domowe wędliny, wina, destylaty i ser to musi się dać zrobić piwo. Wpisałem w Google "Czy da się zrobić piwo w domu" - bach, wyskoczyło piwo.org :) i tak już od prawie półtora roku tu się zasiedziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło 2 lata jak zajrzałem na stronkę i zostałem. Było sporo czytania a i tak jeszcze sporo znaków zapytania zostało. Tak czy siak dzięki Piwo.org rozpocząłem swoją przygodę z piwem no i dzięki koledze, post wyżej. Dzięki Slotish za wprowadzenie w proces zacierania. Powiem szczerze, że liczyłem na to, że uda mi się kiedyś "zaliczyć" jakiś zlot z Piwo.org niestety z racji mojej przeprowadzki plany się pokrzyżowały ale nigdy nie mów nigdy i mam nadzieję, że w końcu się spotkam z większą rzeszą forumowiczów.

Pozdrowienia dla piwnej braci :D

Edytowane przez mcpol1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem od wrzesnia 2008,ale malo sie udzielalem. Warzylem glownie puszki,a teraz juz po pierwszym zacieraniu.Dobra sparawa jest czat na ktorym poznalem kilka fajnych osob, ktore goraco pozdrawiam :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmat czasu, a ja tu dopiero od paru miesięcy, gówniarz jeden :D

Forum wciąga, sympatyczni ludzie, to jedno z najprzyjemniejszych miejsc w internecie, jakie znam. Pełna kultura, coraz mniej takich miejsc w sieci, ale oby te, co zostały, trzymały się jak najmocniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja zarejestrowałem się jakiś czas temu, bo się zainteresowałem warzeniem, ale niestety później jakoś się rozmyło. Aktywnie od roku mniej więcej piwowarzę i zgodzę się z przedmówcą, że jest to chyba najbardziej kulturalne i przyjazne forum jakie znam. Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.